2733
2734
عنوان

خارجيا و كساييكه كه انقدر راحت لخت ميشن و همه كار ميكنن

| مشاهده متن کامل بحث + 2023 بازدید | 92 پست
اره بخدا من يكي خودم خيلي ميترسم و از اينكه بميرم و تنها باشم همش گناهامو بيارن جلو چشمم عذابم بدن&n ...

اشتباه ميكني عزيزم 

اينقدر براي كارهاي كوچيك مون برامون ثواب در نظر گرفته ميشه 

كه حد و مرض نداره 

اين نميگم كه خدايي نكرده گناه كني ، به اين خاطر ميگم كه خدا خيلي مهربون 

بيشنر از اينكه ازش بترسي بايد دوستش داشته باشي 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فکر کن  انسان بعد عقلانی داره  اگه فکر کنی و مطالعه کنی به خیلی از سوالاتت میرسی

به فكر نيست هيچكس از اون دنيا خبر نداره كسي هم اون دنيارو نديده 

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))
من اصلا نه توهين كردم نه گفتن اونا بايد برن جهنم فقط برام سوال شد كه كلا اعتقادشون اينه بعد مرگ همه ...

خیلیاشون به ادیان ابراهیمی مثلا مسیحیت معتقدن به اون دنیام همینطور اما فیلم بازی کردن حرفه شونه جدا از زندگی شخصیشون خیلیاشون درکنار فیلم بازی کردن ادمای بینهایت خوبین مثل انجلینا جولی که سه تا بچه رو کنار بچه های خودش بزرگ کرده سفیر صلح یونیسفه تو کارای خیر پیشتازه خوب بهشت به بها میدن 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2728
من اصلا نه توهين كردم نه گفتن اونا بايد برن جهنم فقط برام سوال شد كه كلا اعتقادشون اينه بعد مرگ همه ...

ببین ما که مسلمونیم خیلیامون داریم اعتقاداتمونو از دست میدیم .مثلا الن بعضی ها میان میگن ما به زندگی بعد از اون دنیا دیگه اعتقادی نداریم .خارجیاهم همین طورند هرکی یه اعتقادی داره .دلیلشم اینه که کسی نیست براشون راهو درست نشون بده یا اعتماد ندارند

تو اون دنیا هم هر کسی جایگاهی داره . اره مومنین تو بهشت پیش هم هستند و به هم سر میزنند.

اللهم عجل لولیک الفرج
به فكر نيست هيچكس از اون دنيا خبر نداره كسي هم اون دنيارو نديده 

خوب همین کسی نرفته بگه حساب کتاب خدا چطوره شاید اونا مقامی بالاتر از ما داشته باشن چون به موقع از امتحان خدا سربلند بیرون اومدن

ببین ما که مسلمونیم خیلیامون داریم اعتقاداتمونو از دست میدیم .مثلا الن بعضی ها میان میگن ما به زندگی ...

مرسي عزيزم

2738
خوب همین کسی نرفته بگه حساب کتاب خدا چطوره شاید اونا مقامی بالاتر از ما داشته باشن چون به موقع از ام ...

خب پس اشتباه ما انقدر به خودمون سخت بگيريم نه اينكه گناه كنيم اما 

يادمه ماه رمضان  تلويزيون يه سريالي بود كه 

چشم بصيرت داشت 

و ميديد كسي كه غيبت ميكنه داره گوشت برادر خودشو ميخوره 

اوني كه گناه كرده مار شده 

خب واقعا چيه اينارو ميكنن تو مغرمون خيلي زندگي جالبي داريم اين دنيا اون دنيامونم اينجوري ميارن جلو چشممون

خب پس اشتباه ما انقدر به خودمون سخت بگيريم نه اينكه گناه كنيم اما  يادمه ماه رمضان  تلويز ...

به نظر من که اعتقاد اگه از روی قلب باشه ادم راه درستو میره هیچ چیزم سخت نیست چون طبق اعتقاداته  

خب پس اشتباه ما انقدر به خودمون سخت بگيريم نه اينكه گناه كنيم اما  يادمه ماه رمضان  تلويز ...

مشکلت عزیزم با مطالعه رفع میشه

شما فقط در مورد عذاب شنیدی

اما در مورد حمت و پاداش چیزی نگفتن بهت

اگه قران بخونی متوجه میشی خدا هم تشویق میکنه هم تنبیه

تا تنبیه و ترسوندن هم نباشه یه سری ها خیلی بد میشند مثلااین همه جرم وجنایت مطمئن باش از ادمای خدا ترس اتفاق نمیوفته

اللهم عجل لولیک الفرج

چقدر بعضی ها بی ادبند 

ازین حجم وقاحت در عجبم

چه جوری روشون میشه 

درون شون رو به همه نشون بدند 

ازون وقاحت شون آدم به خاطر احترام به خودش و دوست داشتن خودش ، اونا رو ریپلای نمی کنه

چون بیشتر اظهار فضل در سطح خودشون می کنند

و هیچ تاثیری هم رو شون نداره

چقدر بعضیا با وحشی گری جواب میدن چتونه خب اسی سوال راجع به حجاب براش پیش اومده راجع به اختلاص گرا شم ...

منكه نميبخشمشون بخاطر حرفاشون 

من نه توهين به كسي كردم نه گفتم من ميرم بهشت بقيه جهنم 

فقط سوال برام پيش اومد چون از بچگيمون همش اين حرفارو بهمون زدن حتي خنديدن دختر يه جرم بود 

من يادمه تومدرسه اونايي كه اصلاح صورت ميكردن  مدير

شخصيتشو جلو همه خورد ميكرد و ميگفت تو برا پسرا خودتو خوشگل ميكني و از خدا نميترسيد 

چقدر بخاطر ناخن و كليپس سرمون و نداشتن سبيل اذيتمون كردن 

مشکلت عزیزم با مطالعه رفع میشه شما فقط در مورد عذاب شنیدی اما در مورد حمت و پاداش چیزی نگفتن بهت ...

مرسي عزيزم 

2706