2726
عنوان

خارجيا و كساييكه كه انقدر راحت لخت ميشن و همه كار ميكنن

| مشاهده متن کامل بحث + 2013 بازدید | 92 پست

یارو اونور دنیا لخت شده هم به شهرت رسیده هم ثروت همه کارم میکنع الانم داره عشقو حالشو میکنه 

یه عده ام اینجا جمع شدن دارن 💩شو میخورن 

اخه چقد بیکارین شما 

الان زندگی خودتون پرفکته دیگه انشالله از بهشت قراره یخ برامون بفرستید که سرتونو کردید تو زندگی دیگران ؟؟؟

🖤صاحب اصلی این اکانت فوت شده است🖤اکانت خواهرم بوده با خط هممون اینجا کاربری درست کرده بود.خط دیگه ای نیست که من کاربری برای خودم درست کنم . الانم فوت شده منم گاهی وقتایی که مجبور باشم و سوال داشته باشم با این اکانت میام چون اینو با خط من درست کرده لطفا دیگه سوال نکنید ، ممنونم🙏🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب شما چرا حرص میخوری  مگه قراره تو قبر اونا بخوابی؟

الان تو حرص تو من ديدي؟؟؟؟؟؟؟😂

ميگم اينجا اين همه مارو ترسوندن كه موهات بيرون باشه 

به نامحرم نگاه كني 

هركار و كوچيكترين كار كني اون دنيا عذابت ميدن 

و يكي مثل من هميشه از مردن ميترسم اما خارجيا هيچ ترسي ندارن كه اون دنيا چي ميشه حداقل خوش بحالشون اين دنيا شاد بودن 

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))
2728
یارو اونور دنیا لخت شده هم به شهرت رسیده هم ثروت همه کارم میکنع الانم داره عشقو حالشو میکنه  ی ...

چقدر بي شخصيتي 

حرف زدنت فقط شخصيتتو نشون داد همين 

چقدر بي شخصيتي  حرف زدنت فقط شخصيتتو نشون داد همين

با بیشخصیت گفتن تو من بیشخصیت نمیشم 

با هرکس در سطح خودش حرف میزنم تاپیکت ایجاب میکرد اون کامنتو بذارم 😌

🖤صاحب اصلی این اکانت فوت شده است🖤اکانت خواهرم بوده با خط هممون اینجا کاربری درست کرده بود.خط دیگه ای نیست که من کاربری برای خودم درست کنم . الانم فوت شده منم گاهی وقتایی که مجبور باشم و سوال داشته باشم با این اکانت میام چون اینو با خط من درست کرده لطفا دیگه سوال نکنید ، ممنونم🙏🏻

خدا هرکس ی جور آفریده پس اگه قرار بود اونام حجاب داشتن مثل ما خیلی از چیزا رو رعایت میکردن با مسلمون میشدن تو ایران ب دنیا میومدن

میگذره از گناهامون،اون ک از ارزوهامون گذشت🙃🙃
نميگم كه خرج نكنن كلا منظورم اينه هرچي باشيم از بين ميريم  حالا ادم يه جوش ميزنه صورتش يا دماغ ...

الان میخورنت

خواهشا منو تو تاپیکای دعوا تگ کنید دعوا دوس دارم😁  خیلی نا مردین مرسی انقدر تگم کردین 😒💔                                        
با بیشخصیت گفتن تو من بیشخصیت نمیشم  با هرکس در سطح خودش حرف میزنم تاپیکت ایجاب میکرد اون کامن ...

چيزي كه معلومه به حرف من نيست  شخصيت ادم از حرف زدن معلومه كسي تعيين نميكنه 

و تو كلا حرف منو نفهميدي در حد شعور و شخصيت خودت حرف زدي 

ديگه تو تاپيك من كامنت نزار 

خدا هرکس ی جور آفریده پس اگه قرار بود اونام حجاب داشتن مثل ما خیلی از چیزا رو رعایت میکردن با مسلمون ...

خب شايد زندگي اوتا درست تره حداقل اين دنيا شادن 

اما ما چي همش مارو ترسوندن شايد خدا انقدر سختگير نباشه 

من هميشه يادمه معلمم ميگفت نامحرم موهاتو ببينه از مو اويزونت ميكنن اون دنيا 

2706