2726

فكر ميكنن بعد مردن كلا تموم ميشن؟؟؟؟

اين بازيگراشون واقعا فكر كنم خيلي ناراحت شن از مردن اين همه هزينه اندامشون ميكنن و عملو زيبايي همش نابود ميشه

هيچ ترسي از مردن ندارن انگار

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

انسان اولیه که واویلا با یه تیکه برگ .به اونم‌فکر کن.

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه

همه چیو‌با قردادای ادما نسنجیم.الان ما حرف بزنیم‌میشیم‌ملحد.به حرف و قواعد کسی نمیشه اعتماد کرد.انسان بودن مهمه.تو‌حالا خودتو تو‌صد تا لایه بپیچ ولی هزار خطا بکن .این بیشتر ترس داره اگر به اون دنیا اعتقاد داریم.حق الناس عذابش از حق الله بیشتره

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
وا خب تا وقتی زنده ای مهمه ! چه ربطی داره...مثل اینه بگی خرج غذا و سفره آرایی نکنیم آخرش میشه مدفوع& ...

نميگم كه خرج نكنن كلا منظورم اينه هرچي باشيم از بين ميريم 

حالا ادم يه جوش ميزنه صورتش يا دماغش كجه خودشو عذاب ميده

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))
2706