1989
1955

فكر ميكنن بعد مردن كلا تموم ميشن؟؟؟؟

اين بازيگراشون واقعا فكر كنم خيلي ناراحت شن از مردن اين همه هزينه اندامشون ميكنن و عملو زيبايي همش نابود ميشه

هيچ ترسي از مردن ندارن انگار

خرید آنلاین ماهی و میگو جنوب / صید روز را با قیمت مناسب سفارش دهید

1965

انسان اولیه که واویلا با یه تیکه برگ .به اونم‌فکر کن.

باران که بند می آید  خیال میکنم زنی در جایی از جهان  گریه هایش تمام شده  موهای افتاده روی گونه هایش را دور انگشت اشاره میپیچد . و به ترکیب سفره شام می اندیشد
1967

همه چیو‌با قردادای ادما نسنجیم.الان ما حرف بزنیم‌میشیم‌ملحد.به حرف و قواعد کسی نمیشه اعتماد کرد.انسان بودن مهمه.تو‌حالا خودتو تو‌صد تا لایه بپیچ ولی هزار خطا بکن .این بیشتر ترس داره اگر به اون دنیا اعتقاد داریم.حق الناس عذابش از حق الله بیشتره

باران که بند می آید  خیال میکنم زنی در جایی از جهان  گریه هایش تمام شده  موهای افتاده روی گونه هایش را دور انگشت اشاره میپیچد . و به ترکیب سفره شام می اندیشد
وا خب تا وقتی زنده ای مهمه ! چه ربطی داره...مثل اینه بگی خرج غذا و سفره آرایی نکنیم آخرش میشه مدفوع& ...

نميگم كه خرج نكنن كلا منظورم اينه هرچي باشيم از بين ميريم 

حالا ادم يه جوش ميزنه صورتش يا دماغش كجه خودشو عذاب ميده

1976

یارو اونور دنیا لخت شده هم به شهرت رسیده هم ثروت همه کارم میکنع الانم داره عشقو حالشو میکنه 

یه عده ام اینجا جمع شدن دارن 💩شو میخورن 

اخه چقد بیکارین شما 

الان زندگی خودتون پرفکته دیگه انشالله از بهشت قراره یخ برامون بفرستید که سرتونو کردید تو زندگی دیگران ؟؟؟

اول یه صلوات برای حاجتم لطفا 🌿وَ أُفَوِّضُ أَمْری إِلَی اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصیرٌ بِالْعِبادِ 🕋 تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد ، زندگی درد قشنگیست که جریان دارد😔🙂ناصحا بیهوده‌‌میگویی که دل بردار از او ، من به فرمان دلم . کی دل به فرمان مناست ؟💔باور ندارم چگونه ز دستم ربوده خزان نو بهار مرا ،باور نداری که رفتن جانت گرفته ز جانم قرار مرا🍂
خوب شما چرا حرص میخوری  مگه قراره تو قبر اونا بخوابی؟

الان تو حرص تو من ديدي؟؟؟؟؟؟؟😂

ميگم اينجا اين همه مارو ترسوندن كه موهات بيرون باشه 

به نامحرم نگاه كني 

هركار و كوچيكترين كار كني اون دنيا عذابت ميدن 

و يكي مثل من هميشه از مردن ميترسم اما خارجيا هيچ ترسي ندارن كه اون دنيا چي ميشه حداقل خوش بحالشون اين دنيا شاد بودن 

1718