2733
2734
عنوان

کنکور ۱۴۰۰تجربی

104 بازدید | 12 پست

مشاور کنکور یا کسی که میتونه راهنماییم کنه کسی هست؟ میخواستم راجب ساعت مطالعه درسا بدونم یعنی هر درسو در روز چند ساعت بخونم یا تو یه روز چه درسایی بخونم یا چند ساعت در روز درس بخونم و اینکه میشه همه درسا رو با هم تو یه روز بخونم 

صفر صفرم هنوز شروع نکردم رشتمم تجربیه

@دنیا____   رتبه۵۰۹

@shahzadehrom   رتبه۲۲۲

کنکور ۹۸ تجربی

💖💖💖عشق وآرزوی من داروسازیه به خدا قول دادم اگه قبول شدم به خانواده های نیازمند داروی رایگان بدم💙💙💙میشه برای قبول شدنم از ته دلتون دعا کنین و صلوات بفرستین؟ از خدا میخوام هرکی برام دعا کنه اونو هم به مراد دلش برسونه💞💞💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

باید ی بازه زمانی در نظر بگیری مثلا ۲ ساعت اول ک مغزت تازه کاره مختص دروس اختصاصی بعد ۱۵ تا ۳۰مین استراحت بعدش ی درس عمومی ک راحت باشه رو انتخاب کن چون دوتا درس اختصاصی رو پشت سرهم نباید بخونی ...و اینک لازم نیس هروز همی درسا خونده بشه

میشه واسه سلامت خودم و خانوادم ی صلوات مهمونم کنین
من ی تجربه دارم آینه که هر روز بآید هر 4 تا عمومی خوانده بشن تا به تسلط برسی...من خودم یک روز در میان دو تا دوتا میخوندمشون ولی دیدم به اون تسلط نرسیدم. ....ولی کردم هر روز 4 تا درس هر کدوم یک ساعت...اونجور به طور کامل مطالب رسوب میکنند و به تسلط میرسی. ...مثلا من قدیم یک روز در میان عربی میخوندمشون دست و پا شکسته بود دانشم ولی الان هر روز تست ترجمه و قواعد و نص میزنم خیلی خیلی قوی تر شدم.....برا ادبیات اصلا هر روز خونده شدن واجبه...برا اختصاصی نباید فیزیک و ریاضی رو با هم خوند...مثلا من شیمی و فیزیک تو ی روز....حسابان و هندسه و آمار روز دیگه...برا شما مثلا هر روز زیست و شیمی ...یک روز در میان فیزیک و ریاضی میخوری کنارشون. ...البته اگه شیمی خوب بلدی میتونی جاش رو با ریاضی یافیزیک عوض کنی...من خودم اختصاصی مشکل ندارم عمومی ها مشکل داشتم با هر روز همه خوندن کم کم داره برطرف میشه
2738

سلام عزیزم بهتره یک ساعت مطالعه اولیه انتخاب کنی و بعد سعی کنی کم کم افزایشش بدی تا به حدود ۱۰ ساعت برسه 

توی هر روز بهتره دو درس تخصثی و یه درس عمومی رو بزاری توی برنامت و سعی کن حجمی که میزاری در حدی باشه که توی حدود ۲ ساعت تموم بشه برای یک مبحث اول مطالعه و تست اموزشی بزار بعد چند روز بعد تست سرعتی بزار و در اخر چند روز بعدش تست زنی و جمع بندی بزار اینجوری تا حدودی قشنگ یاد میگیری