2737
2734
عنوان

چرا شوهرم بیخیال رابطه با زن سابقش نمیشه!

| مشاهده متن کامل بحث + 3878 بازدید | 122 پست
چندسالته بگو دیگه خب

١٧ سالش نيست.

١٧ سال اختلاف سني دارن.

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر شوهر منم ۶ سالش بود روزهای اول پسر رو از اسانسور میبرد بالا بعد گفتم نبر ممکنه واست حرف در بی ...

آخی بچه ۶ ساله بزرگه!!!!!!!!😞😞😞😞😞😞😞

بچه ۶ ساله را ول گنی تو آسانسور چون دیگه بزرگه!!!!

ته پدری کردنش این بوده!!!!!

پسر من الان ۶ سالشه تنها پاشو تو آسانسور نمیزاره چون میترسه میگه خاموش میشه یا دزد میبرتم!!!!

طفلک بچه بی مادر 

دلم براش سوخت

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2728
2738

کلا این جور مسائل تو زوجایی که جدا شدن پیش میاد

ممکنه بعدها بچه که بزرگتر شه اصلا بخوان همدیگه رو ببینن در مورد بچشون و آیندش صحبت کنن،چیزی نیس که کاملا بشه حذفش کرد.

در مجموع ازدواج کردن با یه مرد مطلقه و بچه دار این مسائلم داره.بچه هه خودش باعث ارتباطه.ولی خب اگه همسر سابقش خشک و جدی رفتار می کنه باهاش و مث غریبه اس مشکلی نیس که

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗
پسر شوهر منم ۶ سالش بود روزهای اول پسر رو از اسانسور میبرد بالا بعد گفتم نبر ممکنه واست حرف در بی ...

بارها براش توضیح دادم و گفتم که اون خانم قصدش بهم زدن زندگی ماست.حتی یبار که دعواشون شده بود اومد به من گفت حق با تو بود من حرفتو باور نمیکردم

ولی دوباره یادش رفته

2706