2737
2734
عنوان

چرا شوهرم بیخیال رابطه با زن سابقش نمیشه!

| مشاهده متن کامل بحث + 3878 بازدید | 122 پست

لطفا تاپیک اخرموگزارش بزنید،پس کجان اونایی نمیزارن تاپیک ی صفحه بره جلو فوری گزارش میخوره😢😢

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم وقتی با مردی که بچه داره ازدواج کردی باید فکر همه اینارو هم میکردی 

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2731
2738

فیلم خشکسالی دروغو دیدی؟؟

زنه گفت این بچه تا زمانی ک زنده ایم مارو بهم‌وابسته میکنه.....

خب وقتی پای بچه درمیونه نمیشه ارتباط نداشت

چه مردانه کودکیهایم را پدری کرده ای مهربان همسرم❤
چه ربطی داره.بچشو ببینه‌.چرا اون زن رو باید حتما ببینه 

خو اخه باید مطمئن بشه بچه رو موقع ملاقات به مادرش صحیح و سالم تحویل داده من دیدم طرف واسه اینکه همسرسابق را نبینه بچه رو گذاشته فقط درخونه و اومده بعد بچه رو دزدیدن واسه همینه که میگم خواسته بچه رو دستِ مادرش بده

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

عزیزم کاش قبل از ازدواج به این چیزا فکر می کردین 

خلاصه اون پدر ‌ و مادر یک بچه ان که ممکنه به هزار دلیل قرار باشه حتی با هم صحبت کنن 

بچه بزرگ می شه کلی چالش هست و مشکلات که چون هر دو مسئول هستن باید با هم در موردش صحبت کنن 

شما هم بهتره اگر فقط دیدن ها در خصوص بچه است خیلی حساس نشی اگر رابطه دیگه ای وجود داره یا شما حس می کنید بحثش جداست 

نگذاريم كارهايي كه توانايي انجامش رو نداريم جلوي انجام كارهايي كه توانيش رو داريم بگيرن   

متاسفانه کسی که از همسر قبلیش بچه داره خود به خود مجبورن که بعضی اوقات ناخواسته همو ببینن مخصوصا اگه بچه کوچیک باشه، برای همین میگن با مرد یا زنی که بچه داره ازدواج نکنین چون بخاطر بچش مجبوره یه سری کارا رو برخلاف میل همسر فعلیش انجام بده

۱۷سال

😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑

نه خداییش راست گفته دیگه 

تو بچه ای 

چون اگر بچه نبودی زن یه مرد طلاق گرفته با یه بچه و ۱۷ سال بزرگتر نمیشدی

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐 اون قسمت کیسه زباله را درست گفته ، بچه را که نمیشه ول کرد تو آسانسور!!!!! ب ...

نه گلم درست نگفته.ایشون وقتی قبل ازدواج به من قول داد اون خانم رو نمیبینه دیگه نبایدببینه.حالا یا اسانسور یا با یع واسطه یا هرچی

2706