2726

بچشون ۶ سالشه.بهش میگم واسه گرفتن و دادن بچه نرو جلوی در واحد اون خانم.بگو بزاره توی اسانسور بچه بیاد پایین توام موقع برگشت بزار توی اسانسور بره بالا.میگه بچم مگه کیسه زباله س!!!!میگم منو واسطه قرار بده به اون خانم بگو سرت شلوغه و اگه کاری داشت با من هماهنگ کنه اگه از خودم بربیاد با جون و دل انجام میدم اگه لازم شد به تو بگم که میگم. بزار واسطتون من باشم.میگه من غرور دارم.تو یه الف بچه اومدی واسه من تعیین تکلیف میکنی.به من میگه تنها ارتبتط ما بخاطر بچه س و هیچ حسی بین ما نیس دیگه و من خودم نخواستم و طلاقش دادم و....خب چه ربطی داره بخاطر بچه!!!!!میتونین نبینین همو.اینم بگم اون خانم هم بشدت کرم داره و بدش نمیاد مشکل درست کنه توی زندگی ما

دیگه بعد سه سال تحملم داره تموم میشه.زندگیم داره از هم میپاشه چون اگه بیخیال این رابطه نشه میرم به خودشم گفتم.

حق داری

حتی بچه هم دلیلی برای دیدار نیست

اصلا نباید براش مهم باشه و نباید شمارو حساس کنه

هرجور شده جلوشو بگیر

حالا نه بخاطر اینکه دوباره برگرده باهاش

بلکه بخاطر رفتار بی پایه و دلیلش

👊همیشه قبل از بحث با کسی دوتا سوال از خودتون بپرسید؟ 1.کجای زندگیشم؟ 😏  2. کجای زندگیمه؟ 😕  اگه جواب (هیچ جا) بود، بحث بیخود نکنید!!!😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

اون قسمت کیسه زباله را درست گفته ، بچه را که نمیشه ول کرد تو آسانسور!!!!!

بهر حال با وجود بچه پای اون خانم همیشه تو زندگیت هست  اینو باید قبل ازدواج بهش فکر میکردی 

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

به نظرم حق داري،

من درگير تاپيك هاي قبلت هم هستم

احساس مي كنم همسرت بيش از حد ميخواد حرف خودشُ به كرسي بشونه

در صورتي كه بايد به حرف شما هم اهميت بده.

منتهي از يه طرف ديگه ميگم به خاطر اون بچس.

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.
حق داری حتی بچه هم دلیلی برای دیدار نیست اصلا نباید براش مهم باشه و نباید شمارو حساس کنه هرجور شد ...

سه ساله با زبون خوش با بحث و دعوا همه جوره باهاش حرف زدم.اصا گوش نمیده و معتقده من دارم بی ربط میگم

اما زندگيتُ الكي از هم نپاشون

چند ساله ديگه اون خانوم هم ازدواج مي كنه و خيالت راحت ميشه

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.
2706