2733
2734

اگه مادرتون پولی برای خودش جمع کرده باشه در مواقع نیاز مثلا جهیزیه یا جایی که خانواده بهش احتیاج داشته باشن پولشو میذاره وسط یا خودشو میکشه کنار 

تا نگردی آشنا زین پرده رمزی نشنوی   گوش نامحرم نباشد جای پیغام سروش 

کلا مادرم الانم که ازدواج کردم قایمکی پول میده پس انداز کنم

نباشه رو دستش عشق و محبت

👊همیشه قبل از بحث با کسی دوتا سوال از خودتون بپرسید؟ 1.کجای زندگیشم؟ 😏  2. کجای زندگیمه؟ 😕  اگه جواب (هیچ جا) بود، بحث بیخود نکنید!!!😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کلا مادرم الانم که ازدواج کردم قایمکی پول میده پس انداز کنم نباشه رو دستش عشق و محبت

خدا حفظش کنه 

میده و کمک میکنه

یک عدد سقط مکرر هستم و در تلاش برای بارداری سالم.اگه دلتون خواست برام دعا کنید خدا بهم بچه سالم و صالح بده..ممنون..  من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  خدایا دلم معجزه ات را میخواهد..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..
مادرتون اگه کارمند نیست توقعی ازش نداشته باشی اصلا شما نباید بذارید دست به پس اندازش بزنه

هوم همین دقیقا باید به وضعیت خانواده اصلا نگاه کزد ما چجوری میتونیم قضات کنیم وقتی هیچییی هیچیی نمیدونیم؟

مام از اون لاکچری هاشیم که ۹۹/۹/۹ امدیم نینی سایت یه کاربری جدید زدیم   
2738

مامان من هرچي داشت براجهازم داد و الانم بادست تنگي كلي مياد خونم خودش وسايلايي ك دوستدارم و ميخره و از خودش كلي وام گرفت هموزم ك هنوزه سرجهازم داره قسط ميده بابامم همينطورا

ميشه براي  باباي نازنينم ي حمد بخوني 🌹خيلي زود بود براي رفتنت پدرم😔😭

برا بچه هام جونمم میزارم وسط 

واسه شوخری نوچ هیچی نمیدم

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
مادرتون اگه کارمند نیست توقعی ازش نداشته باشی اصلا شما نباید بذارید دست به پس اندازش بزنه

نه کارمند نیست ولی پولی برای خودش از همون پول بابام جمع کرده ولی کلا از هفت دولت آزاده 

مامان من که بعد از فوت بابام حقوق بابامو میگیره تو هر مناسبتی باشه برام یه تومن میزنه.

داداشم هم تو این چند سال که بابام رحمت خدا رفت ازش هی میگرفت پول .طلاشو برد فروخت وام گرفت با پرداخت مامانم.

الان با مامانم فقط مشکلش اینکه که چرا به من پول میده مامان گاهی.

2706