2733
2734
عنوان

میترسمم😔😔😔😔

144 بازدید | 10 پست

از غروب ابریزش بینی شدید دارم از چشامم اشک میاد. گلومم یه کم درد میکنه . ظهر که خوابیدم اصلا زیر ۲تا پتو گرم نمیشدم و لرز شدید داشتم . دارم سکته میکنم از ترس ، کروناست یا دارم سرما میخورم ؟  بیرون نرفتم یکماهه فقط مادرشوهرم اینا میومدن خونمون که هر کار میکنیم ول کن رفت و امد نیستن 😔 کروناست ؟ 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااای.اسمنو دیدم گشنم شد

فردا درستت میکنم😁😁

یک عدد سقط مکرر هستم و در تلاش برای بارداری سالم.اگه دلتون خواست برام دعا کنید خدا بهم بچه سالم و صالح بده..ممنون..  من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  خدایا دلم معجزه ات را میخواهد..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..
2728

شاید سرماخوردی یا انفولانزاست مثلا

الان یه‌جوری شده‌که این دو تارم میزنن جای کرونا همه

استراحت کن خوب میشی ایشالله

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷

تازه کرونا باشه عزیزم نترس 

ویتامین سی تا میتونی بخور

مصرف لبنیاتو ویتامین دی رو محدود کن 

اب ولرم فرااااووون 

سوپ با گوجه رنده شده 

لیمو ترش با پوست و عناب و مویز

2738

ما کرونا گرفتیم هیچکدوم آبریزش بینی و چشم نداشتیم

دختر ۱۸ ماهه م هم گرفت، یکم چشماش اشک آلود بود و یه شب هم تب کرد که چون حواسم بود بهش استامینوفن دادم صبح نشده اوکی شد

اگر کرونا باشه تنها راه ازبین بردنش دفعه، یعنی ادرار و مدفوع، پس تا میتونی آب بخور و غذاهم بخور، آب و نوشیدنی در روز حدود ۱۵ ۱۶ لیوان بخور

خانوم شما خیلی میترسی..

یکم‌از استرست کم کن..باتوجه به این تایپیک و تایپیکی که الان گذاشتی انگار خیلی استرس داری..

نترس..

خیلیا هستندکه گرفتند و متوجه نشدن..

من یکماه شوهرم فین فین میکرد و نه مزه و نه بو  حس میرد..بعدا فهمیدیم کرونا بوده🤣

چیزی نیست..هرچی بیشتر بترسی بیشتر میاد سمتت