2726
من هرشب ایت الکرسی میخونم.اکثرا ی قران کنارم میزارن.من چدچله حدیث کسا کرفتم همه ببا سرم اومد تا چله ...

حرز،امام جوادو میددنی ک جریانشو .مامون ادم میفرسته در،حال عصبانیت امام جواد ع و میکشنش و تکه تکه اش میکنن ولی امام جواد حرزشو تو بازوش داشت و فردا صبحش مامون میبینه امام جواد ع صحیح و سالمه با تعحب میپرسه مگه تورو نکشتن؟جریان حرزشو میگه .حالا همون ایه الکرسی و قران زیرسرت تورو محافظت کرده و با اینکه شاید فلج شده صورتت ولی خود ب خود خوب شده و حاجتتم گرفتی

چ خوب ک یادم افتاد 😍😍😛😍ببین حتما حرز،امام جوادو از،ز طلبه هایی ک مطمئن هستن بگیر بده بنویسن چون شرلیطخاصی داره بببند بازوت عالیهههههههههه خیلی سفارش شده تو نت سرچ کن .منم باید تهیه اش کنم 

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم حس میکنم شیطان تو وجودت رفته و وقتی ب نعنویات نزدیک میشی اونا زجر میکشن یا کشته میشن و از،بین می ...

میترسم دوباره شروع کنم..من قبلا نماز میخوندم بخاطر افسردگی ترک کردم یا میخوندم باشوهرم دعوای شدید میشدیم یا تو‌نماز احساس فشار رو خودم حس میکردم و ضعف داشتم..بخاطر همین ترک کردم  

من هرشب ایت الکرسی میخونم.اکثرا ی قران کنارم میزارن.من چدچله حدیث کسا کرفتم همه ببا سرم اومد تا چله ...

خواهر من حالا شرایطشو کامل رعایت نکرده بود چون اثرش ب شراطشم ربط داره ولی خودش گفت حالا من متنشو همینجوری بنویسم ببندم بازوم تا ببینم چی میشه ب خدا متنشو نوشت و بست بازوش 

شبش خواب دیدع بود ک بالای سر جسم خودش وایستاده و داره سوره های ناس و فلق و میخونه و میگه ی چیزی دیدم از،جسمم خارج شد (ی چیز انگار شیطانی)یا سحر و جادو و یا جن 

این تعبیرش همون حرز بود دیگه

حالا خوبه یاد منم افتاد بهتره تهیه اش کنم ببندم بازوم

2728
حرز،امام جوادو میددنی ک جریانشو .مامون ادم میفرسته در،حال عصبانیت امام جواد ع و میکشنش و تکه تکه اش ...

اره باید بگردم پیداکنم قبلا میفروختن.باید از طلبه ها بگیرم؟از شانس طلبه نمیشناسم.پیداکردم چی بگم بگم حرز میخام انجام میدن؟

دیکه توان چله ندارم.یعنی حال و حوصلش ندارم.چله بقره چطوری هرروز باید کل بقره ختم کنی؟

اره باید روزی یدونه بخونی ولی خیلیییی خیر،و برکت داره ها

کار بدی نمیکردم شاید بدون غسلم بعضی وقت بودم.ولی دوبار تاخالا کرفتم برای بچه دارشدن دوبارش بعد چله ب ...

غیبت نکردی اصلا؟

یا مثلا بی حجابی؟یا مثلا نمازت قضا شه؟

اره باید روزی یدونه بخونی ولی خیلیییی خیر،و برکت داره ها

زیاده..اصلا از حال و حوصلم خارحه من شیطون ک کم دورم نیس چله حدیث کسا ک میخوندم دختر کوچیک دارم از دستم کرفت پازش کردهمون قسمت حدیث کسا یا میخوندم میکفت تخون  

میترسم دوباره شروع کنم..من قبلا نماز میخوندم بخاطر افسردگی ترک کردم یا میخوندم باشوهرم دعوای شدید می ...

عزیزم با نزدیک شدن ب خدا این حس ها کمکم تموم میشه نکن .نمازو بخون حتما .تو چله هات نماز،میخوندی؟

ی طئوال دیگه کاملا امیدوار بودی حاجتتو میدن ؟یعنی مطمئن بودی از،حاجت رواییت؟

اره باید بگردم پیداکنم قبلا میفروختن.باید از طلبه ها بگیرم؟از شانس طلبه نمیشناسم.پیداکردم چی بگم بگم ...

ببین تو اینستا بعضی ار پیج های مذهبی طلبه ها مینویسن سعی کن ی پیج مطمئن پیدا کنی اونجو خودشون میگن ک میفروشیم سعی کن چاپیشو نخری نوشته شده اشو بخری

غیبت نکردی اصلا؟ یا مثلا بی حجابی؟یا مثلا نمازت قضا شه؟

نماز نمیخونم راسش.حجابم سفت و محکم نیس شلم نیس.غیبت یادم نیس..من درکل ارتباطم با اطراف کمه درخد همون نمازنخوندن .شایذ ی کوچولو غیبت‌.کار بدی نمیکنم

عزیزم با نزدیک شدن ب خدا این حس ها کمکم تموم میشه نکن .نمازو بخون حتما .تو چله هات نماز،میخوندی؟ ی ...

من دلم روشن بود.نماز نمیخونم اونم چون حس میکنم نمیتونم اتفاق بد برام میفته حالا ب هرنیروی وگرنه اعتقاد دارم.من بچگی جلسات قرانی میرفتم قرانم همیشه خوب بود

واای چ ترسناک.حالا خودمون میتونیم نت سرچ کنیم بنویسیم؟

اره میشه ولی شرایط و اداب خاصی داره 

متنش طولانیه نباید غلط غولوط،بنویسی و خودکارش باید ساخته کشور مسلمان باشه و در روز،سعد چیه نوشته نشه و رو ب قبله باشه و اووووو

2706