عنوان

از کدوم وسیله خونتون راضی هستید؟مارکشو بگید☺

| مشاهده متن کامل بحث + 759 بازدید | 90 پست

تی وی مارک ال جیم خیلی عالیه با جارو برقی مارک پاکتین واقعن عالیه چرخ گوشت پاناسونیک عالی

جانِ دِلَم آرامِشِ روحَم تُویی•♥️•😘😍❤️واسه حل شدن مشکلات خودم وخودت صلوات🙏🏽❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من برا آجیم جهاز خریدیم با توجه به گرونی وسایل برقی بزرگارو اسنوا خریدیم ماشین لباسشویی و یخچال..........ولی من چندین سال پیش بوش آلمان گرفته بودم الان خیلی تقلبیش اومده .......اونایی که رو درشون حک شده لیزری نوشته made in Germany اصله که البته الان اصلا نمیدونم چنده و گیر میاد یانه......گاز منم لاجرمنی ایتالیا بود اینم فک کنم نباشه دیگه بازار ولی تو امین حضور لوفرا ایتالیا داره که اینم خیلی خوبه دخترعموم داشت .......آجی من البته بازم برا گرونی گاز پیلوت ایرانی خرید.....ایشالا که خوشبخت بشی و شاد باشی اینا مهم نیستن.

2731
مرسی ک اینقد با حوصله تایپ کردی و توضیح دادی😍😘 اره گناه دارن دلم نمیاد اذیت شن!بیچاره ها بعد از ...

افرین بهت عزیزم اگه خودت کار میکنی خیلیاشو خودت بخر مثلا من کل سرویس چوبیامو مبل و فرش خودم دادم اصلا هم نمیخاد ب شوهرت بگی

خواهش میکنم گلم قصد دارم واسه سیسمونیمم خودم یه مقدارشو بگیرم با شوهرم دعا کن خدا بهم نی نی بده 😅🙏🏻

🌸میشه برای نی نی دار شدن من هم یه صلوات بفرستی؟❤🌸رب لا تذرنی فرداً و انتَ خیر الوارثین❤💖
اره عزيزم واقعا من خودم يكساله عروسي كردم تو همين يكسال كلي چيزا خريدم براخودم اصلا سخت نگير بخاطر ا ...

تو اینستا میبینم طرف ۴ مدل فقط قابلمه داره😶

منم دوس دارمااااا ولی خب اون وقت ب خانوادم فشار میاد

ترجیح میدم فقط ی سرویس چدن بخرم اما مارک خوب و  و شاید ی مدل گرانیتی با قیمت مناسب هم برای استفاده های معمول😶

سرآغاز راهی بودم که مقصدی نامعلوم داشت...🌌🌒
از همه چيم خداروشكر راضيم پدرشونم دراودم مخصوصا پلو پزم ك تو اين يكسال بكوب ازشب استفاده كردم ك ...

ببخش ی سوال من تو پلوپز کیک میپزم تهش میسوزه چراا😟

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!
ال سی دی مارک هی تا چی عالیه  لباسشویی ال جی  یخچال ویر پول  تاالان راضی هستیم&nbs ...

مرسی گلم😍امیدوارم بهترینا برات اتفاق بیوفته😘

بقیه وسایلا فلر نمیدونم اما چای ساز فلر خیلی خوبه!!!

خب ایشونم گفت چای ساز فلر افتضاحه😂فکر کنم وسیله برقی خریدن به شانس هم بستگی داره!🤔

ببخش ی سوال من تو پلوپز کیک میپزم تهش میسوزه چراا😟

ببين پلو پز من كيك پز داره يكي از دوستامم توپلو پز كيك ميپخت ميسوخت نميدونم اگ دماء و مستوني تنظيم كني كمش كن يا اگ منو داره بذار رو كيك 

ميشه براي  باباي نازنينم ي حمد بخوني 🌹خيلي زود بود براي رفتنت پدرم😔😭
مرسی گلم😍امیدوارم بهترینا برات اتفاق بیوفته😘

خواهش میکنم عزیرم همچنین 

انشالله خوشبخت بشی 💚😍🌹

منم در شرفشم یه جورایی😉

نیستی.. و کاش میدانستی نوشتن همین پنج حرفی چقدر دردناک است 😔🖤اگر دوس داشتید برای شادی روح برادرم فاتحه هدیه کنید 🙏
افرین بهت عزیزم اگه خودت کار میکنی خیلیاشو خودت بخر مثلا من کل سرویس چوبیامو مبل و فرش خودم دادم اصل ...

انشالله ک ی نی نی سالم نصیبتون بشه😍

ممکنه پدرم وام بگیره هرچند راضی نمیشه ولی خب وام بگیره بهتره چون اینجوری خودم قسطاشو با حقوقم میدم

به اونا هم فشار نمیاد، ب شوهرمم نمیگم🙂

پدرم راضی نمیشه من قسط بدم میگه ی پدر وظایفی داره ک باید انجام بده و دلم نمیاد بچم پول جهازشو خودش بده🙁ولی میدونم برا جهازم بهشون فشار میاد☹

تو اینستا میبینم طرف ۴ مدل فقط قابلمه داره😶 منم دوس دارمااااا ولی خب اون وقت ب خانوادم فشار میاد ...

من خودم مامانم دو دست قابلمه گذاشت برام با دوتا روحي ك سبزي توش خوب ميمونه باخورشت توش خوب جا ميوفته با دوتا قابله مسي 

بعد مادرشوهرمم ي دست تو پاگشاييم قابلمه ترك استيل بهم داد 

ولي اگ از من نظر بخواي من بهت ميگم يدونه خوب برامهمون بگير دوتا قابلمه كوچيك تك بگير برا خودتون ك يكي خورشت يكي برنج چون من همه قابلمه هام بي استفاده ان فقط از هركدوم سايز كوچيكاش و استفاده ميكنم با مس

ميشه براي  باباي نازنينم ي حمد بخوني 🌹خيلي زود بود براي رفتنت پدرم😔😭
2706