2737
2739
عنوان

بزرگترین گناهتون تا حالا چی بوده؟😣😣😞

| مشاهده متن کامل بحث + 1458 بازدید | 86 پست
آره الان بهترم چه خبرا؟ مهسا هنوزنیومده؟

خداروشکر

نه نیمده

میاد ولی

///💎نگین قلبتم❤///❤ همیشه عشق باشد؛همیشه برکت❤/// «همین که در آغوش هم هستیم،حالِ هر روزِمان خوب است..» 💜💍👫🏻 👐🏻🥬🥕///جان من و جهان من 💜///هیچوقت باهام چشم تو چشم نشید😌دل به یغما میبرد چشمان مستم😌فقط عشقم میتونه بام چشم تو چشم بشه چونکه چشام مال خودشه😌///نور مهم نیست! وقتی قلبت روشنه...!💫 //من هوشبرم،،،هوشبرِتو،،،ینی تمام عارامشِ تو///وَاللهُ یَعْلَمُ مَا فِی قُلُوبِکُمْ 💫///💎❤///♥این را بدان که عاشق ترین فرد زمینم ،،، دنیا بداند تا آخرش با تو همینم♥♥♥ ///اصالت تو خون آدماست ... اداشو درنیارید!😁😌/// کاربر آنید_پ ام ///

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خداروشکر نه نیمده میاد ولی

ایشالا🙏

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2728
ندارم واقعا

خوش به حالت😊

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
قول بده به شرافتت 😁😁😜😜

🤍🧿😉

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
به نظرم خدا مهربون تر از این تعریف شماست که بگه چون یبار گناهتو اعتراف کردی برو جهنم حالشو ببر

صحبت منو به خواست خودتون تعبیر کردید. اعتراف به گناه جلوی یک انسان کار نادرستیه نه اینکه کسی اینکارو از روی ندونستن کرد بره جهنم. هیچ آتشی در کار نیست. عذابی که گفته شده جنسش با وضعیت الان ما تفاوت داره منتها چون برای ما قابل درک نیست بصورت آتش تعبیر شده. اونم از روی ظلم خدا نیست. چون خدا مارو از خودش آفریده. کارایی که ما میکنیم باعث میشه لکه بگیریم. و این مارو از جایگاهمون دور میکنه. عذابی که گفته شده شکنجه به اون معنا نیست  بلکه نوعی پاکیزه شدنه. مثل نقره که توی حرارات بالای هزار و پونصد درجه خالص میشه.

خدایا کاری کن به هم رحم کنیم در روزگاری که شیطان قدرت گرفته از اعمال ما.
2738
حالا بهر حال تو دین ما هم هست که هر گناهی کنی ممکنه خدا ببخشه ولی خب به سختی ولی در کل مسیحیت دین بخ ...

اخه این مسیحیت که الان هست اون مسیحیت نیست. در ابتدا توسط پولس و بعدها توسط افرادی مثل کالوین به شکل کاملا حرفه ای تغییر بنیاد داشت. بحثش طولانیه مهم نیست.

خدایا کاری کن به هم رحم کنیم در روزگاری که شیطان قدرت گرفته از اعمال ما.
2706