2726
عنوان

دوستانی که به ترکیه مهاجرت کردن یا قصد مهاجرت به ترکیه رو دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 105445 بازدید | 1564 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😆😆😆😆 اصلا فک کنم هنوز ۱۲ سالشه

تویه تاپیکش چندروزپیش گفته به بچه یک ماهم ماست دادم بازالان میگه بچه سومم شب یلدادنیامیاد هرجورحساب میکنم میبینم حتی همون شب بعدسزارین انجام میشد بازم باید دو سه ماهه حامله بود الان

من رای میدم ، رای درست به عشققاسم سلیمانی
من واسه پناهندگی پنج سال پیش رفتم المان یه چندماهی ترکیه بودم خیلی خوب بود درسته مثل ایران گرونی این ...

شما برای تحصیل رفتی؟ اطلاعی از دانشگاه های ترکیه داری؟

عرزشی جماعت تو تاپیکم اظهارنظر نکنه
2728

اثلا یه وضعیه😂😂😂😂

از صب دارم میخونم اثلا مگه تموم میشه 

اثلا دم همتون گرمممممممم😂😂😂😘😘😘

خدایا بابت همه چی شکرت🤲🏻 خدا رحمان و رحیم هست، به منم نی نی داده😍تو تاریخ400/02/24 بی بی چکم مثبت شد😍خدایا خودت نگهدار فندوقم باش میدونی که۲۳ماه منتظربودم،خدایا ازت میخام به بزرگی خودت هرکس مثل من منتظر معجزه از جانبت هست،به حق بزرگیت دلشو شاد کن،الهی آمین🤲🏻💐😘
شما برای تحصیل رفتی؟ اطلاعی از دانشگاه های ترکیه داری؟

من اون موقعه بچه بودم پونزده سالم بود مرز ها باز شده بود قاچاقی با چندتا اقوام رفتیم عزیزم نه خبر ندارم ولی دانشگاه و مدرسه های المان خیلی خوبه حتی بزای کار هم بهت یک پول عمده ای واسه کسب و کار میدن و طی چند قصد با همون کاری که شروع کردی بهشون پس میدی عزیزم درسته ادم مالیات میده ولی خب ارزش داره اگه به یورو مالیات میده ادم ب یورو هم پول در میاری 

لطفا از ته قلب های پاکتون برام دعا کنید دوقلو باردار بشم 😔🥺♥️
وای خیلی باحالی😍🥰 دمت گرم چه سرعت عملی داشتی واسه امضات یه ساعته دارم میخندم😂😂😂😂😂😂

خخخ فدات باحالی از خودته 💓

20 اسفند1400. 8 صبح روز جمعه ای که از شبش از استرس خابم نمیبرد گوشیم زنگ خورد که ای کاش نمی‌خورد ای کاش اون جمعه رو نمیدیدم صدای پشت گوشی که با گریه گفت بیا که بابا حالش خیلی بده. لباس مشکی پوشیدم و رفتم و پارچه سیاه روی در دیدم و پدری که دیگه نبود.اون جمعه من مردم. از اون روز هر جمعه می میرم. خدایا متنفرم از تمام جمعه هات. خدایا از چیزی که می‌ترسیدم سرم اومد از من ک گذشت هیچکسو با عزیزانش امتحان نکن خدایا. خدایا میشه فقط یه روز پدرمو بهم برگردونی 😭خدایا دلم ازت پره ولی بازم شکرت. خدایا دومین نی نیمم گرفتی نمیدونم حکمتت چیه دلم شکسته ولی بازم شکرت 💔بابایی نی نی من ک خیلی دوست داشتی ببینیش اومد 💖 میدونم که از اون بالا واسش دعای خیر میکنی. دوست دارم🖤
بابام بهم پول داد خودمم داشتم یه سرمایه گذار هم گرفتم (همسرم)رفتم یه شرکت خریدم الان شرکت قیمت کردم ...

موادغذایی وپوشاک اینام گرون میشه؟ 

کاربرها یادم نمی مونه نمی دونم قبلا باهاتون خوب بودم یا بد!!
من اون موقعه بچه بودم پونزده سالم بود مرز ها باز شده بود قاچاقی با چندتا اقوام رفتیم عزیزم نه خبر ند ...

من میخااام برم 😬

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
خخخ فدات باحالی از خودته 💓

وای یه چیز دیگه الان دیدم

توی یه تاپیکش نوشته تو اینستا عاشق یه پسره شدم چکار کنم؟

بعد نوشته من خواهرشم و مجردم 

ولی نکته مهم اینکه اونجاهم همه اصلا هارو اثلا نوشته!؟؟؟؟؟

مگه میشه دوتاخواهر هردو یه کلمه رو اشتباه بنویسن اونم نه یکبار بلکه چندبار!

کلا دقت کردین خیییلییی غلط املایی داشت اونجاهم همینطور چند بار پروفایل رو نوشته پروفیال!

اگه واقعا این موضوع حقیقت داشته باشه که خیلی اوضاعش خرابه...

وای یه چیز دیگه الان دیدم توی یه تاپیکش نوشته تو اینستا عاشق یه پسره شدم چکار کنم؟ بعد نوشته من خو ...

خخ میلیاردم چندبار نوشت میلیار😑باید دیشب میبودی اثلا🤣

20 اسفند1400. 8 صبح روز جمعه ای که از شبش از استرس خابم نمیبرد گوشیم زنگ خورد که ای کاش نمی‌خورد ای کاش اون جمعه رو نمیدیدم صدای پشت گوشی که با گریه گفت بیا که بابا حالش خیلی بده. لباس مشکی پوشیدم و رفتم و پارچه سیاه روی در دیدم و پدری که دیگه نبود.اون جمعه من مردم. از اون روز هر جمعه می میرم. خدایا متنفرم از تمام جمعه هات. خدایا از چیزی که می‌ترسیدم سرم اومد از من ک گذشت هیچکسو با عزیزانش امتحان نکن خدایا. خدایا میشه فقط یه روز پدرمو بهم برگردونی 😭خدایا دلم ازت پره ولی بازم شکرت. خدایا دومین نی نیمم گرفتی نمیدونم حکمتت چیه دلم شکسته ولی بازم شکرت 💔بابایی نی نی من ک خیلی دوست داشتی ببینیش اومد 💖 میدونم که از اون بالا واسش دعای خیر میکنی. دوست دارم🖤
وای یه چیز دیگه الان دیدم توی یه تاپیکش نوشته تو اینستا عاشق یه پسره شدم چکار کنم؟ بعد نوشته من خو ...

اینا بچه مدرسه ای ۷ ۸ ساله هستن ریختن توسایت متاسفانه🤣

در پی آن نگاه های بلند، حسرتی ماند و آه ه ه های بلند
با هزینه شخصی رفتن یا بورسیه شدن؟ از اول اونجا کالج رفتن یا وسطای ترم رفتن؟ به زبان ترکی استانبولی د ...

یکی از فامیلای ما دندون پزشکی تو گرجستان میخونه

فک کنم اونجا بهتر از ترکیس واسه درس

روزای خوب تو راهه😍                   تیکر رسیدن به هدفمه😍    
اینا بچه مدرسه ای ۷ ۸ ساله هستن ریختن توسایت متاسفانه🤣

منم حس کردم کم سنه

اما خیلی راجع به بچه و زایمان تاپیک زده!

مثلا نوشته بچم زردی داره

یا جوش زده

یا ماست بهش دادم

فکر میکنم واقعا نوزاد داره ولی نه سه تا

2706