2737
2739
عنوان

دوستانی که به ترکیه مهاجرت کردن یا قصد مهاجرت به ترکیه رو دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 105445 بازدید | 1564 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره شنیدم حالا باید دید چی میشه  ایشالا زودتر ریشه کن بشه تو ایرانم ۲۰میلیون بزنن خوبه حداقلش ...

اره ۲۰ میلیون تو دو دوزه 

انشالله😥

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒
2728
من فعلا از ژاپن پذیرش گرفتم، اگر مشکل خاصی پیش نیاد اکتبر سال اینده عازمم حالا بعد از ژاپن ببینیم ک ...

با زبون سخت ژاپنی چیکار میکنید    یاد گرفتینش؟

@zhestinogallery این لطفو در حقم میکنید و از آنلاین شاپ نوپام حمایت میکنید؟  هزینه تبلیغات نمیتونم بدم @zhestinogallery  در تلگرام و روبیکا و اینستا 
باز جای شکرش باقیه بد بهتر از بدتره همیشه

این محرز ک میگه ۱۴۰۰ خرداد واکسن ایران میاد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این محرز ک میگه ۱۴۰۰ خرداد واکسن ایران میاد  

۶ماه میشه 

باز بهتر از اینه ندونی کی میاد 

ناراحت نباش تموم میشه اخراشه تا الان که هر جور بوده صبر کردی و تحمل کردی این ۶ماهم روش تا تکلیف معلوم بشه چاره ای نیست 

دخترهای خوبی باشید اینجا کلیک کنید گزارش بزنید👈🏿🙏🏻کلیک بنما
۶ماه میشه  باز بهتر از اینه ندونی کی میاد  ناراحت نباش تموم میشه اخراشه تا الان که هر جو ...

ما گرفتیم همین چند روز پیش خلاص شدیم 

ولی مشکل اینجاس نمیدونی تکلیف چیه میگیری باز یا ن

استرسش کم نمیشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
ما گرفتیم همین چند روز پیش خلاص شدیم  ولی مشکل اینجاس نمیدونی تکلیف چیه میگیری باز یا ن استرس ...

کرونا بگیره طرف بازم میگیره این لامصب ایمنی نداره اینکه بگیری بگی که دفعه بعد نمیگیری مثلا مثل ابله مرغون که بکبار میگیری مصمون میشی دربرابرش برا همینم مراقب باشید و هواستون باشه که دفه قبل چطور گرفتید بهداشت و‌تو اون مورد بالا ببرید 

دخترهای خوبی باشید اینجا کلیک کنید گزارش بزنید👈🏿🙏🏻کلیک بنما
کرونا بگیره طرف بازم میگیره این لامصب ایمنی نداره اینکه بگیری بگی که دفعه بعد نمیگیری مثلا مثل ابله ...

تو بیمارستان الوده شده بود یکیمون بقیمونم ازون

توکل ب خدا 😁 ی تاپیک قدیمی خوندم 

نوشته بودی دلم برا عیددیدنی و حال هوای عید تنگ‌شده فکنم مال عید ۹۷ بود

منم و چند تا بچه هام از ماچ و عیددیدنی نالیده بودیم😂

😁ایشالله زودتر واکسن بیاد عید امسال کنار خانوادت باشی😁 منم قول میدم  دیگه از عیددیدنی و ماچ و موچش گله نکنم😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  ممکنه گرگ بخورتش

نه واقعا بعضی ها چیز هایی میزارن که مناسب سن من نیست چه برسه به یه بچه کوچولو

این روز ها دلم بیشتر از هرروز بی تاب شماست درمان این حال خرابم انتهای راه شماست و انتهای  راه شما یعنی شهادت                 دنیا و تمام لذت هایش هم بماند برای اهلش من اهل دنیا نیستم ...                                                                                                                                                             حرف دل به برادرم جهاد. تو همان شهید شاهد بی قراری هایم هستی .. دوستت دارم رفیق 💗
اره اتفاقا خیلی ها اینو میگن... ولی خب باز هرچی هست از ایران بهتره که. اینطور نیست؟

عزیزم فقط اینو بدون ترکیه اونی نیست که تو فیلماشون نشون میدن فقط برا پولدارا خوبه از لحاظ پزشکی و علمی خیلی از ایران پایین تره فرهنگشون هم خیلی با ماها فرق داره و همچنین از لحاظ اقتصاد هم بدتر از ایرانه 

از همین تریبون ازون جیگر طلا که باعث خنده و شادیمون شد تشکر میکنم😂😘

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
2706