2726
عنوان

دوستانی که به ترکیه مهاجرت کردن یا قصد مهاجرت به ترکیه رو دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 105445 بازدید | 1564 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

با یکی بگه جریان چیه 

حوصله نیست ۳۴ صفه بخونم 

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
منم سختیم میگیره بخونم    

خب من الان چیکار کنم   

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
یعنی ۱۵ سال پیش پدرتون یک میلیارد بهتون پول داده؟🤔

توروخدا هر کی اینجا هرچی بگه باور میکنین.عاخه چه مردمای ساده ای داریم ما.

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.
توروخدا هر کی اینجا هرچی بگه باور میکنین.عاخه چه مردمای ساده ای داریم ما.

نمیبینی کل این 39 صفحه رو بچه ها ریختن سرش ساده کیلو چنده؟  

عرزشی جماعت تو تاپیکم اظهارنظر نکنه
کاش همه این 38تا صفحه اطلاعات مهاجرتی میبود :(     قلبممممم

گل .

دلیلت برای رفتن؟

اگه میخوای به آرامش برسی آرامش درونته.اصلا ربطی به جای زندگی نداره.ترکیه هم مثل ایران.فرقی ندارن.

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.
2706