2733
2739
عنوان

دوستانی که به ترکیه مهاجرت کردن یا قصد مهاجرت به ترکیه رو دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 105445 بازدید | 1564 پست

اثلا هیشکی واسم صلوات نفرستاد من اشتباه زدم  

@zhestinogallery این لطفو در حقم میکنید و از آنلاین شاپ نوپام حمایت میکنید؟  هزینه تبلیغات نمیتونم بدم @zhestinogallery  در تلگرام و روبیکا و اینستا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اثلا هیشکی واسم صلوات نفرستاد من اشتباه زدم    

برای تو هم فرستادم 😍😍😍😍😍

قهل نکن اثلا ناراحت میشم

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2728
مرسی اثلا  فدات ❤️😂

برو بابا فهمیدم با من نبودی

@zhestinogallery این لطفو در حقم میکنید و از آنلاین شاپ نوپام حمایت میکنید؟  هزینه تبلیغات نمیتونم بدم @zhestinogallery  در تلگرام و روبیکا و اینستا 
منم ده تا برات فرستادم😍😍😍😍

اثلاااا فداي محبتت عزيزم 😘😘 ان شاء الله ١٥ ميليارد ١٥ ميليارد بياد به حسابت ذوق كني اينجوري 😍😍😍

حاجتي سخت دارم خدايا فقط تو ميتوني توكلم به توست 🤲🏻
2738
برای تو هم فرستادم 😍😍😍😍😍 قهل نکن اثلا ناراحت میشم

اثلا خودمییییییییییییی    

اثلنت بشم اثلن شدن بلدی؟      

اثلا واست دعا کردم که 🥺

اثلا مرسی🥺 بیا بخلم اثلا🥺

اثلاااا فداي محبتت عزيزم 😘😘 ان شاء الله ١٥ ميليارد ١٥ ميليارد بياد به حسابت ذوق كني اينجوري 😍😍😍

ممنون گلم😍😍😍😍😍

مرتیکه پوشکیه درخواست دوستی داده!!!😷😷😷😷😷

چقدر همشون چندش و مریضن خاک بر سرا

دادم کاربریشو به نی نی یار

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
😂😂😂😂😂

اثلاااااا کاشششش خدا سه میلیارد میذاشت کف دستم🥺

2706