2733
2734
عنوان

دوستانی که به ترکیه مهاجرت کردن یا قصد مهاجرت به ترکیه رو دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 105445 بازدید | 1564 پست
شماچجوری سرمایه گذاری کردی؟ یه توضیح مختصر از صفرتاصدشو میگی؟ 

بابام بهم پول داد خودمم داشتم یه سرمایه گذار هم گرفتم (همسرم)رفتم یه شرکت خریدم الان شرکت قیمت کردم دیدم ۱۵میلیارد شده تو ترکیه همه چی گرون میشه هرچی داری چند وقت بعد چند برابر میشه

سه تا دختر دارم  لیدا  یسنا  یلدا                      یلدا کوچولو شب یلدا به دنیا میاد   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان چون بارداری مجبوری اومدم ایران که شناسنانه ایرانی باشه

حالا دلیلتون برای اینکه میخایید شناسنامه ایرامی باشه حتما چیه جسارتا

@zhestinogallery این لطفو در حقم میکنید و از آنلاین شاپ نوپام حمایت میکنید؟  هزینه تبلیغات نمیتونم بدم @zhestinogallery  در تلگرام و روبیکا و اینستا 
2731
حالا دلیلتون برای اینکه میخایید شناسنامه ایرامی باشه حتما چیه جسارتا

دلیل خواستی نداره  بیشتر بخاطر اینکه مثل خواهراش باشه 

سه تا دختر دارم  لیدا  یسنا  یلدا                      یلدا کوچولو شب یلدا به دنیا میاد   
من جزو آرزوهام بود پولامم جمع کردم اما یهور لیرو دلار کشید بالا دیدم اونجا باید کارتن خواب بشیم باز ...

الهی:( 

امیدوارم یه روزی بشه که بشه:)

عرزشی جماعت تو تاپیکم اظهارنظر نکنه
من رفتم ترکیه  دلیل:من قبل ازدواج بابام بهم یه تومان داد هرکاری میخوای باهاش بکن منم تو ترکیه ...

آشنا دارین براما اونجا کار پیدا کنن؟

ی چندجا زنگ زدم همشون الکی بودنو میگفتن اول باید پولو واریز کنین

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
2738
بابام بهم پول داد خودمم داشتم یه سرمایه گذار هم گرفتم (همسرم)رفتم یه شرکت خریدم الان شرکت قیمت کردم ...

اره واقعا. هرچی رو الان بگیری برد کردی. شما چه سالی اینکارو انجام دادی؟

آشنا دارین براما اونجا کار پیدا کنن؟ ی چندجا زنگ زدم همشون الکی بودنو میگفتن اول باید پولو واریز کن ...

ترکی بلدی؟

آشنا دارین براما اونجا کار پیدا کنن؟ ی چندجا زنگ زدم همشون الکی بودنو میگفتن اول باید پولو واریز کن ...

چرا پول؟؟؟؟ چه کاری بودن مگه

عزیزم واقعیت اینه اقتصاد اونجا هم تقریبا به هم خورده برای مهاجرت گزینه ی مناسب تری هم هس آلمان کاناد ...

اره اتفاقا خیلی ها اینو میگن...

ولی خب باز هرچی هست از ایران بهتره که. اینطور نیست؟

ترکی بلدی؟

کم بلدم

درحدی ک منظورمو برسونم و منظورو بفهمم

آرایشگری بلدم با کاشت ناخن و هاشورو سایه ابرو

اماهمسرم فقط رانندگی بلده

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
2706