2726

دلیلتون رو میگین؟

خودم قبلا پامو کرده بودم تو یه کفش که الا  و بلا باید برم و اینا....

بعد خیلی ها بهم گفتن ترکیه هم همین ایران خودمونه و چیز خاصی نداره و همسطحیم و این حرفا...

یا خود ترک ها دارن پامیشن میرن کشورهای دیگه

بعد همه ایرانی ها سودای ترکیه رو دارن و....

یا میگن ارزش نداره این همه دنگ و فنگ اونجا رفتن چون فرق چندانی با ایران نداره

خلاصه کلی دلسرد شدم  

شما میشه بگین از اینکه رفتین راضی هستین یا نه؟

یا دلیل رفتنتون چیه؟

یا با سطح انتظارات شما مطابقت داشت شرایطش؟

عرزشی جماعت تو تاپیکم اظهارنظر نکنه

من رفتم ترکیه 

دلیل:من قبل ازدواج بابام بهم یه تومان داد هرکاری میخوای باهاش بکن منم تو ترکیه یه شرک خریدم شرکت دکراسیون داخلی 

همسرم هم یه خونه گرفت تا قبل از اینکه بچه دار بشیم هم اونجا زندگی میکردیم

سه تا دختر دارم  لیدا  یسنا  یلدا                      یلدا کوچولو شب یلدا به دنیا میاد   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من رفتم ترکیه  دلیل:من قبل ازدواج بابام بهم یه تومان داد هرکاری میخوای باهاش بکن منم تو ترکیه ...

با یک میلیون تومن؟!

چه سالی بود؟

من رفتم ترکیه  دلیل:من قبل ازدواج بابام بهم یه تومان داد هرکاری میخوای باهاش بکن منم تو ترکیه ...

الان کجایی؟

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
الان چون بارداری مجبوری اومدم ایران که شناسنانه ایرانی باشه

هرجا جز اینجا ک خعلی بهتره شناسنامه ش مهر بخوره

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
الان چون بارداری مجبوری اومدم ایران که شناسنانه ایرانی باشه

الهی 

امضاتون رو دیدم. انشاالله به سلامتی بدنیا بیاد یلدا کوشولو  

من جزو آرزوهام بود پولامم جمع کردم

اما یهور لیرو دلار کشید بالا دیدم اونجا باید کارتن خواب بشیم باز اینجا بهتره

خلاصه خواهر نشد ک بشه

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
2706