1954
1959

دلیلتون رو میگین؟

خودم قبلا پامو کرده بودم تو یه کفش که الا  و بلا باید برم و اینا....

بعد خیلی ها بهم گفتن ترکیه هم همین ایران خودمونه و چیز خاصی نداره و همسطحیم و این حرفا...

یا خود ترک ها دارن پامیشن میرن کشورهای دیگه

بعد همه ایرانی ها سودای ترکیه رو دارن و....

یا میگن ارزش نداره این همه دنگ و فنگ اونجا رفتن چون فرق چندانی با ایران نداره

خلاصه کلی دلسرد شدم  

شما میشه بگین از اینکه رفتین راضی هستین یا نه؟

یا دلیل رفتنتون چیه؟

یا با سطح انتظارات شما مطابقت داشت شرایطش؟

از یک دی 99 نه تاپیک میزنم نه کامنت میزارم جهت اعتراض به وضعیت سایت! قراره به مدت یک سال اینجا نباشم؛ میشه هروقت امضامو دیدی برام دعا کنی؟ شاید تو بهش بگی قبول کنه و یه نگاه به منم بندازه(:

من رفتم ترکیه 

دلیل:من قبل ازدواج بابام بهم یه تومان داد هرکاری میخوای باهاش بکن منم تو ترکیه یه شرک خریدم شرکت دکراسیون داخلی 

همسرم هم یه خونه گرفت تا قبل از اینکه بچه دار بشیم هم اونجا زندگی میکردیم

سه تا دختر دارم  لیدا  یسنا  یلدا                      یلدا کوچولو شب یلدا به دنیا میاد   

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

من رفتم ترکیه  دلیل:من قبل ازدواج بابام بهم یه تومان داد هرکاری میخوای باهاش بکن منم تو ترکیه ...

با یک میلیون تومن؟!

چه سالی بود؟

از یک دی 99 نه تاپیک میزنم نه کامنت میزارم جهت اعتراض به وضعیت سایت! قراره به مدت یک سال اینجا نباشم؛ میشه هروقت امضامو دیدی برام دعا کنی؟ شاید تو بهش بگی قبول کنه و یه نگاه به منم بندازه(:
1965
همينكه اونجا يه كشور آزاد به حساب مياد ده هيچ از ايران جلوتره

اره خب اینم هست

من رفتم ترکیه  دلیل:من قبل ازدواج بابام بهم یه تومان داد هرکاری میخوای باهاش بکن منم تو ترکیه ...

الان کجایی؟

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
یک میارد    

میگم اخه    

1967
الان چون بارداری مجبوری اومدم ایران که شناسنانه ایرانی باشه

هرجا جز اینجا ک خعلی بهتره شناسنامه ش مهر بخوره

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

الهی 

امضاتون رو دیدم. انشاالله به سلامتی بدنیا بیاد یلدا کوشولو  

من جزو آرزوهام بود پولامم جمع کردم

اما یهور لیرو دلار کشید بالا دیدم اونجا باید کارتن خواب بشیم باز اینجا بهتره

خلاصه خواهر نشد ک بشه

خداجونم مطمئنم و ایمان دارم سال ۱۴۰۰منوهمسرم مامان وبابا شدیم💚💛🧡❤👶👨‍👩‍👧‍👦👶❤🧡💛💚        🥰🤰🎀🤱🎀🥰                            خداجونم قول میدم مراقب امانتی هایی که بهم میسپری باشم حتی تو عصبانیتامم قدرشونو میدونم😌قوله قول💪🤞   ۹۹/۱۰/۷          (شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰---وزن هدف تاعید۱۴۰۰:۸۰kg😇🥰💪
8
شماچجوری سرمایه گذاری کردی؟ یه توضیح مختصر از صفرتاصدشو میگی؟ 

بابام بهم پول داد خودمم داشتم یه سرمایه گذار هم گرفتم (همسرم)رفتم یه شرکت خریدم الان شرکت قیمت کردم دیدم ۱۵میلیارد شده تو ترکیه همه چی گرون میشه هرچی داری چند وقت بعد چند برابر میشه

سه تا دختر دارم  لیدا  یسنا  یلدا                      یلدا کوچولو شب یلدا به دنیا میاد   

حالا دلیلتون برای اینکه میخایید شناسنامه ایرامی باشه حتما چیه جسارتا

اگه میخوای ریپلای بزنی و بگی پیام تکراری نزار قبلش اینو بخون: این پیام صرفا جهت اطلاع رسونیه و فقط برای شما نذاشتمش! خیلی از کاربرها هنوز خبر ندارن. درضمن اینجا یک سایت عمومیه اگه محیطش بهتر بشه به نفع هممونه. یعنی اینقدر سخته براتون که یک پیام تکراری رو رد کنید؟ بجاش ریپلای میزنید و فحش میدید؟ نکنه به تی وی خونتون هم شکایت میکنید که سیامک انصاری رو تکراری پخش میکنه؟ چرا نمیخواین جنبه های مثبت این کار رو ببینید؟ کمک نمیکنید حداقل سنگ نندازید!
حالا دلیلتون برای اینکه میخایید شناسنامه ایرامی باشه حتما چیه جسارتا

دلیل خواستی نداره  بیشتر بخاطر اینکه مثل خواهراش باشه 

1718