2737
2734
عنوان

بچه ها این شمعدونارو ببینید بگید قشنگ شد یا نه و اینکه کجا بزارمشون.

| مشاهده متن کامل بحث + 767 بازدید | 127 پست
خیلی خیلی ممنونم ک وقت گذاشتی گلکم از فردا صب میزنم تو کارش بیرون ک نمشه رفت از دیجی سفارش میدم رنگو ...

منم تگ کن حتما عزیزم😍😍😍

اگر به مشکل خوردی وسط رنگ کردن بپرس ازم من میپرسم بهت میگم چیکار کنی.

یسری شمع وارمرم بود ته وارمرا مونده بود دیگه روشن نمیشد اونارم آب کرد باهاش یچیز دیگه درست کرد خواستی عکسشو بزارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وایییی عزیزممم به سلامتی خوشبخت بشییی. احساس کردم خیلی خوش سلیقه باشی با راهنمایی هات😍😘

فدات بشم من مهربونم اخه من خیلی علاقه دارم ب دکوراسیون خونه و معتقدم ک چیدمان خونه باعث ارامش میشه واقعا تو فامیل یا دوستاهم کسب میخاد جهیزیه بچینه خیلی کمک میکنم

2738
https://s16.picofile.com/file/8416160168/Screenshot_۲۰۲۰۱۲۰۲_۰۲۳۱۴۴.png اینم عکس قبلش

بنظرم طلاییشم خیلی قشنگه اگ یکم براق کننده روش میخورد ولی خب ب دکور خونه های بزرگ و با مبلمان سلنطتی میخورد الان خوشگلتره😍

فدات بشم من مهربونم اخه من خیلی علاقه دارم ب دکوراسیون خونه و معتقدم ک چیدمان خونه باعث ارامش میشه و ...

منم پسرم خودش کل خونرو میچینه من اصلا سر در نمیارم ازینکارا زیاد.

وقتی همرو به هم میریزه و میچینه شاخ در میارم ک چقدر خونه تغییر میکنه😂

مثلا دوتا فرش ۱۲ و دوتا فرش ۹ متری انداخته بودم تو پذیرایی.دو تا ۹ متریارو یروز از کلاس اومد جمع کرد برد گذاشت امباری ۲ تا ۱۲ هارو با فاصله انداخت وسط پذیرایی دیدم چقدررر بهتر شد

2706