2733
2734

آیا میزنه یا بهانه میاره؟ 

بیایید خوبی کنیم... بیایید خوب باشیم... فطرت انسان نیکویی کردن است.... آدم‌های مهربان را احمق فرض نکنید... آنها قلب بزرگی دارند و بخششی بیکران.... آدم‌های مهربان ستارگان دنیا هستند... شما چند ستاره اید؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میزنه

چطوری راضی میشه وراضیش میکنید 

بیایید خوبی کنیم... بیایید خوب باشیم... فطرت انسان نیکویی کردن است.... آدم‌های مهربان را احمق فرض نکنید... آنها قلب بزرگی دارند و بخششی بیکران.... آدم‌های مهربان ستارگان دنیا هستند... شما چند ستاره اید؟ 
خودش زد دوماه بعد عروسیمون ک خونه خریدیم زد 

خوش بحالتون همینطوری زد؟ خيلي عاشقتونه؟ چطوری راضی شد 

2738

خودت اصرارش کنی فکر میکنه چیزی تو سرته و نمیزنه

من پرستارم.وقتی وارد این رشته شدم به خودم قول دادم همیشه عشق و محبت بدم به همه اون کسایی که دردمندن و بهم احتیاج دارن :)پس فکر نکنین کادردرمان همشون عصبی و بداخلاقن
یک دونگ؟😐😐تا حالا نخواستم ولی فکر نکنم نه بگه ماشین خواست بخره رفته بود تهران مدارک منم برد گفت ا ...

یک دانگش میشه تقریبا چهارصد میلیون تومن 

2706