2726
عنوان

خانمها پس انداز مخفی تون چقدره و چه برنامه ای دارید

| مشاهده متن کامل بحث + 1418 بازدید | 78 پست
😂😂از يه جايي به بعد اينقدر بهش وابسته ميشي كه ميشه يه بخش از زندگيت😂😂😂😂✌🏻✌🏻✌🏻

من همه زندگیمه فکر میکنم هر کی نگاه نکرده معنی دنیا رو نمیدونه ارزش زندگی و حتی غذا رو خانواده رو همه رو یجور دیگه میدونی واقعا دوستش دارم ای خداااا😂😂

❤Drill dixon my 
ماهانه ی مبلغی مشخص کنید ب عنوان پول تو جیبی . هر ماه اونو بهت بده . دیگه ی مقدار پس انداز کن ی مقدا ...

برا قسمت اول که گفتی

یه پست نوشتم الان تگت میکنم زیرش

قسمت دوم هم

بازم از وام خونگی خوشش نمیاد

مثلا باهم پس انداز میکنیما

واسه خودم چیزی ندارم اصلا

وگرنه بطور کلی همیشه یمقدار پس انداز داریم

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس اندازه الانم 100 هزارتومنه😂ک امروز 30تومنش رو از جیبش دزدیدم ک فهمید😂

البته اگه خودش قرض منو بهم بده منم دزدی نمیکنم😂

۵/۵/ ۱۴۰۱ گل پسرم دنیا اومد..😍😍😍                                                                                    بالاخره تیکر منم واقعی شد😍۱۷ اسفند معلوم شد فندوقم پسرهستش 👶 ۳۰ آذر صدای ضربان قلب قندوق مامان رو شنیدم🥺 خدایا شکرت ک معجزه کردی برام🙏                              ۱۷ آذر جواب آزمایشم بعد ۳سال انتظار مثبت شد😍😍😍😍😍😍                                                              من منتظر معجزه خدا هستم😁🤗 😍                                      🌹🌹🥰🥰🥰برام دعا کنید🙏                                                      تاریخ شروع انتظار مهر 97 

من کلی طلا دارم که تو بانک به نام خودمه  هر بار بهش اضافه میکنم ، پول دارم تو بانک  نمیگم البته مقدارشو

خونه و ماشین هم بنامم هست

هیچکدوم مخفی نیست چون همسرم خودش داده دیگه

ولی خوب مال خودمه دیگه 

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2728
خوشش نمیاد😐😐😐خیلی بدش میاد میگه پول من و تو نداره هرچی من دارم مال توعه اون اوایل خودش ب ...

درمورد ماهیانه که گفتین

@دختربختیاریی‍ 

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
خوشش نمیاد😐😐😐خیلی بدش میاد میگه پول من و تو نداره هرچی من دارم مال توعه اون اوایل خودش ب ...

منم قبلا کاملا شرایط شما رو داشتم البته اصلا ولخرج نیستم

دیدم نه پس اندازی از خودم دارم و نه اختیاری خلاصه مجبورش کردم یه مبلغی رو واریز کنه برام

چون واقعا احساس بدی داشتم 

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
۳۰میلیون دارم یواشکی ی کار اینترنتی جدیدم پیدا کردم که ماهی راحت با حضور دختر شیطونم ۶۰۰ انشالا ازش ...

چه کاری میشه بگی لطفا

منم قبلا کاملا شرایط شما رو داشتم البته اصلا ولخرج نیستم دیدم نه پس اندازی از خودم دارم و نه اختیار ...

من اگه اصرار کنم دعوا میشه 🤐

منم قبلا کاملا شرایط شما رو داشتم البته اصلا ولخرج نیستم دیدم نه پس اندازی از خودم دارم و نه اختیار ...

خصوصی پ بده

خدایا مرسی ک دخترمو به من هدیه دادی خودت نگهدارش باش 🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️

15میلیون نمیدونه از طرف عمم باشوهرم شریک شدم ماهی 400ال500 بهم سود میده (البته به عممم😂)نمیدونم این کار خوبیه یانه ولی وقتی اذیتم میکنه وازش ناراحتم این مخفی کاری خیلی ارومم میکنه بخاطر همین کمتر باهاش دعوام میشه

وای زندگی چقدر جذابه وخدا وشکر که اعصاب من از فولادِ.........

دوستان به نظرتون کار درستیه که همسرم از درامدم اطلاع دقیق داشته باشه؟یا مثلا چقدر از حقوقمو پس انداز میکنم درماه یا مثلا طلا بگیرم و....اینا رو اطلاع داشته باشه نه؟بعد خانومایی که شاغلن برای احتیاجاتتون از شوهراتون پول میگیرد یا از درآمد خودتون؟

15میلیون نمیدونه از طرف عمم باشوهرم شریک شدم ماهی 400ال500 بهم سود میده (البته به عممم😂)نمیدونم این ...

دمت گرم🤣🤣🤣

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
میدونه ۲۵ میلیون دارم کاری نمیکنه ،تشویق م‌میکنه تا عید ۳۰ تومن ش کنم 

خودش بهت پول میده یا خودت شاغلی؟

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
۳۰میلیون دارم یواشکی ی کار اینترنتی جدیدم پیدا کردم که ماهی راحت با حضور دختر شیطونم ۶۰۰ انشالا ازش ...

کار چیه میشه بگی یا تو خصوصی درخواست دوستیمو قبول میکنی من خواهرم اینا وضعشون خیلی خوب نیست و شوهرشم یکم خسیسه بهش کار رو معرفی کنم

تاریخ ۱.۱۰.۹۹ به تایپیک پامداد خمار اومدم وزن اولیه ۷۰ کیلو هدف اولیه ۶۵ وزن هدف ثانویه ۵۵ میخوام ۵۵کیلو بشم میخوام و میتونم💪
2706