2703
2553
عنوان

خانمها پس انداز مخفی تون چقدره و چه برنامه ای دارید

| مشاهده متن کامل بحث + 1406 بازدید | 78 پست
یه بار خونه عمم خوابیدم دختر عمه ان اومد رختخواب بیاره بخوابیم ۱۰۰۰ تومنی و دوهزار تومنیای عمه ام تو ...

وایی😂😂

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه چطوری خب شاغل نیستم بیرونم اصلا تنها نمیرم خریدم شوهرم خودش انجام میده اگه مثلا سالی به ۱۲ م ...

ماهانه به اندازه وسعتون پول بگیر ازش

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
2720
6ساله سر کار میرم هزاااار تومن پس انداز ندارم. چون گفت پام بمون وضع م خوب شه بیام خاستگاری. گفتم نمی ...

چقدر قشنگ نوشتی 🤩😍  همیشه خوشبخت باشی عزیزم

من اهلِ دوست داشتَنَم...تو اهلِ کجایی؟                   با عرض پوزش، درخواست دوستی پذیرش نمیشود🚫                    
2714
اخه چطوری خب شاغل نیستم بیرونم اصلا تنها نمیرم خریدم شوهرم خودش انجام میده اگه مثلا سالی به ۱۲ م ...

ماهانه ی مبلغی مشخص کنید ب عنوان پول تو جیبی . هر ماه اونو بهت بده . دیگه ی مقدار پس انداز کن ی مقدار خرج. وام خونگی بنویس ک مجبور بشی قسط بدی وگرنه جمع نمیشه. ی مبلغ کم بنویس ک سخت نباشه مثلا ماهی ۲۰۰ 

ی صلوات مهمونم کن ....
ماهانه به اندازه وسعتون پول بگیر ازش

خوشش نمیاد😐😐😐خیلی بدش میاد

میگه پول من و تو نداره

هرچی من دارم مال توعه

اون اوایل خودش بعضی وقتا بهم میداد  (کم مثلا زیره ۱۰۰)

ولی میرفتم بازار واقعا واقعا چیزای واجب رو میگرفتم

هیچ چیزه الکی نمیگرفتم

ولی وقتی دیگه دید تا ته پول رو خرج میکنم

دیگه بهم نداد😁

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

۳۰میلیون دارم یواشکی ی کار اینترنتی جدیدم پیدا کردم که ماهی راحت با حضور دختر شیطونم ۶۰۰ انشالا ازش برمیدارم البته اول کارم

خدایا مرسی ک دخترمو به من هدیه دادی خودت نگهدارش باش 🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️
2706