2737
2734

اگ یه چیزی دلت بکشه نخوری چی میشه ؟مامان ندارم برام غذا درس کنه مادرشوهرم نزدیکمه دوتا کوچه اوبرتر اصن هوامو نداره هفت ماهمه واقعا دلم کله پاچه کشیده بود یهو خونشون گفتم حالا تو ای مدت یبارم نگفته بود چیزی دلت کشیده یا نه من داشتم میکفتم هوس کردم پسرت برام نخریده  گفت حالا درس میکنم بیاین بخورین بعد درستم نکرد محل نزاشت خیلی دلم گرفت همیجور چشم انتظار بودم ب شوهرمم گفتم برام از بیرون بگیره اونم محلم نزاشت 😞

یه روز واسه دلمه گریه کردم

مادر کی میایی تا من هم طعم شیرین مادر شدن رو بچشم؟ جانانم چند بار است که خواب تو را دیده ام در بغل بودی چه حس شیرینی بود بودنت .دلبندم چند تار موهای مامان و باباسفید شده پس تو نمیخواهیی بیایی و بمانی برای من برادرت تا ۳۹ هفته مهمان دلم بود چقدر حس زیبایی بود بودنش برای من اما برادرت قبل آمدن به بغلم به سوی آسمان پر کشید مادر این همه درد و رنج کافی نیست ؟؟؟؟درد از دست دادن برادرت درد نیامدن تو مادر دلم برای در آغوش گرفتنت پر میکشد تا کی حسرت شنیدن خنده هایت را بکشم مادر کی تو میایی من را صدا کنی مامان و من با همه وجودم بگویم جانم عزیزتر از جان مادر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بیا بغلم 

منم دلم زیتون جنوبی میخواد ولی کسی برام نخرید😭😭😭😭

البته این ک باردار نیستم و کلا فصل زیتون هم نیس بی تاثیر نیس😑

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

الهی بگردم 

من حامله نیسم ولی اگ دلم یچی بخاد نخورم شب خابم نمیبره شوهرمو جر میدم برام نخره

حالا فک کن حامله شم 😐

ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!🤗😅

ببخشید ولی من ازادمای ضعیف خیلی بدم میاد خودت نتونستی یعنی واس دل خودتو بچه ت بری یه قابلمه کوچیک ببری یه کم پاچه بخری؟

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
2738

الهی من بگردم برات تهرانی هستی؟

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
ببخشید ولی من ازادمای ضعیف خیلی بدم میاد خودت نتونستی یعنی واس دل خودتو بچه ت بری یه قابلمه کوچیک بب ...

حتما نتونستم که نرفتم من بچه کوچیک تو خونه دارم تو ای کرونا بچمو کجا بردارم ببرم خیابون بچمم دس ب همه چی میزنه برا اون میترسم کسیم نیس بچمو بگیره 

ببخشید ولی من ازادمای ضعیف خیلی بدم میاد خودت نتونستی یعنی واس دل خودتو بچه ت بری یه قابلمه کوچیک بب ...

تو این کرونایی کجا بره با بار شیشه؟؟؟؟اصن زنا که حامله میشم باید نازشون دو برابر شده ولله

من از دکتر پرسیدم گفت اشکال نداره.منم دلم یعوچیزی میخواست الان نمیگم که دل شماها نخوادواقعا بعضیا خیلی بی رحمن توجیهشونم اینه که مامگه نزاییدیم.خدا خودش بدونه با اونا😳

وای زندگی چقدر جذابه وخدا وشکر که اعصاب من از فولادِ.........
2706