2726

کسی که ترسوعه خون میبینه حالش بد میشه دست و پاش میلرزه سختی زیاد نمیتونه تحمل کنه یا مقلا نمیتونه یه زخم رو ببینه اگه مرده ببینه حالش بد میشه به نظرتون عادت میکنه بعد چند وقت یا نه؟

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍
نه همچین فردی نمیتونه

پس با همچین حسرتایی چیکار کنه

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
پس با همچین حسرتایی چیکار کنه

خب واقعا نمیشه یا باید روحیه ت رو قوی کنی یا اینکه نمیتونی 

چه زخم های وحشتناکی ندیدم که مجبوری پانسمانشون کنی 

مثل زخم های بستر و پای دیابتی 

دیگه خون که یه چیز کاملا عادیه 

🥰😍😍😉🙃
خب واقعا نمیشه یا باید روحیه ت رو قوی کنی یا اینکه نمیتونی  چه زخم های وحشتناکی ندیدم که مجبور ...

اوففف وقتی گفتی هم یه جوری شدم .بخیه هم باید بزنی؟بعد تاحالا هیچکس جلوت مرده؟در کل به نظرت شغل خوبیه یا پر دردسره؟؟؟فامیلمون پرستاره میگه سخته و ارزش نداره و این حرفا...

میتونههه همه اولش همینجورین همه مگه میشه یکی ذاتا به خون و زخم و جراحت علاقه داشته باشه بعدا انقد ...

خب کسی علاقه نداره بعضیا دل گنده هستن بعضیا نه

منم بسیااااار سوسول و ترسوام و رفتم پزشکی...البته در این حد نیس که خون حالمو بد کنه عادت میکنیم ایشا ...

پشت کنکوری بودی؟

چرا اتفاقا از اولش برای من جالب بود دوست داشتم از همه بیماری ها و درمانها و جراحی ها سردربیارم

حقوق پرستارا چنده؟

2706