2733
2734
آره دقیقا  ولی نمی‌فهمم چرا اونروزا ازش دل نکندم  الان عااااشقشم ها یعنی  باور دارم ...

دوست داشتنه دیگه ...سعی کن اگرم شیطنتی کرده فراموش کنی.گذشته دیگه

پشتِ من خدا بوده همیشه ...🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط این آخر شبی یه دونه استوری دپ گذاشتم اینم پشیمون شدم.😑میگم چرا اون آنفالو نمیکنه ینی؟

ببخش ک اینو میگم شایدم من اشتباه میکنم . 

چونکککه هم میخواد و هم نمیخواد 

دپ نزار عزیزم . من تاپیکات خوندم . حتمن بزار خواستگارات بیان و این هم بعده ی مدت فراموش میشه . فقط سخته یکم . 

2728
خب وقتی یک طرف واقعا طرز فکرش این باشه و طرف دیگه با تظاهر بیاد جلو اونوقت چی؟؟؟ از کجا میخوای بفهمی ...

اون دیگه برمیگرده به بخت و شانس بد طرف که قسمتس بد بود گیر آدم عوضی افتاده

2738
ببخش ک اینو میگم شایدم من اشتباه میکنم .  چونکککه هم میخواد و هم نمیخواد  دپ نزار عزیزم ...

اره عزیزم حق با توعه،دیگه اصلا استوری نمیزارم‌.سعی میکنم فراموشش کنم.فقط نمیدونم اگرررر یه روزی برگرده چون دیگه فهمیده الان من دنبال رابطه بی هدف نیستم.من چجوری جوابشو بدم ...اصلا جوابی بهش بدم ...

پشتِ من خدا بوده همیشه ...🙏

من یه سال عاشق هم بودیم اومد خواستگاریم.هشت سالع باهاشم خیلی خوشبختم.خیلی خوبه ادم با عشقش ازدواج کنه😍😍😍😍😍

عضو اکیپ علمی تخلیلی 😉من همون بهووونه سابقم☺.شب خوابیدم صبح بیدار شدم دیدم بدون هیییییییچ دلیلی لغو کاربری شدم😔😔با سابقه سه سال عضویت😣 پس....                       فک نکن که تازه واردم😏😏من خودم شاخ نی نی سایتم😏😏😂
2706