2737
2734
تو بودی میموندی تو این رابطه؟من هیچوقت تو این هشت ماه حرفی از ازدواج نزدم.تنها چیزی که گفتم همین بود ...

من تو شرایط مشابه بودم

البته من فقط خبر دادم ب دوست پسرم ک یکی اومده و فلان 

اتفاقا خیلی هم اعصابم خرد بود ک چرا کسی اومده خواستگاری من😁

خیلی منطقی نشست باهام صحبت کرد وقتی قصد ازدواج نداری رک و راست ب پسره حرفتو بزن و اینا 

منم خیلی راحت طرف رو رد کردم

گفتم ک کلا قصد ازدواج نداشتم... اگه کسی پیشنهاد ازدواج میداد ناراحت میشدم 😅

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
من تو شرایط مشابه بودم البته من فقط خبر دادم ب دوست پسرم ک یکی اومده و فلان  اتفاقا خیلی ه ...

منم فقط بهش گفتم که اره خاستگار دارم.کاش لااقل اونم اینجوری جوابمو داده بود .نه که برگرده بگه هر کار صلاح میدونی بکن فردا نگی موردامو بخاطرت از دست دادم.خیلی زشته آخه من با تو الات تو رابطم،چه حرفیه

پشتِ من خدا بوده همیشه ...🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم فقط بهش گفتم که اره خاستگار دارم.کاش لااقل اونم اینجوری جوابمو داده بود .نه که برگرده بگه هر کار ...

بعضیا شعورشون پایینه 

بیخیالش شاید قسمتت اون اقا نبوده

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2731
جون هرکی دوس داری فقط نریی منت کشی ها😞 بزار بره اگ رفت . چ واسه ازدواج نباشه ک چ فایددددده ای داره

نه بابا من اصلا ادمی نیستم که بخوام منت کسیو بکشم.اصلا نمیتونم.ولی بنظرت اگه اون یه موقع،اگررر پاپیش گذاشت من برگردم؟

بعضیا شعورشون پایینه  بیخیالش شاید قسمتت اون اقا نبوده

از همون روزی که حتی برا تولدمم یه شاخه گل نیاورد لااقل برا احترام و ارزش به این رابطه فهمیدم شعورش پایینه😑

از همون روزی که حتی برا تولدمم یه شاخه گل نیاورد لااقل برا احترام و ارزش به این رابطه فهمیدم شعورش پ ...

😅

2738
بستگی ب هدفت توی اون رابطه داره....سرگرمی یا ازدواج

خب وقتی حتی گلم نیاره چ فایده 

واسه چی دیگ باشی . 

من یکی از دوستام بود . دوستش میخواستش خیلی و واسه ازدواج . باورکننن ن تنها واسه تولد دوستم کادو کیک میگرف 

ک نمیزاشششششش واسه تولده پسره، این دوستم براش چیزی بگیره 

میگف ب دوستم: عزیزم نمیخواد برام چیزی بگیری . پولتو خرج نکن از این حرفا

خب وقتی حتی گلم نیاره چ فایده  واسه چی دیگ باشی .  من یکی از دوستام بود . دوستش میخواستش ...

آخر کاری که دیگه کات کردیم.بعد از حرف من درا مد گفت اره فهمیدم قصدت چی بود...من انقدر آخری عصبی شدم که نگو...منم گفتم اره قصدم پول کشیدن ازت بود حتما ازت پول خواستم شارژ خواستم یا قصدم کادوهای رنگارنگت بوده.گفتم من انقد چشم ودل سیر بودم و خودت میخواستم که حتی برام مهم نبود روز تولدم یه شاخه گلم ازت ندیدم‌.دلم نمیخواست اینارو بگم ولی عصبی شدم

2706