2733
2734

مشهدي نيستم

ولي حرم بستس فك كنم خودشونم نميتونن برن

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حرم بسته

همه جا تعطیل

جریمه ها سنگین

مریضی شدید، کرونا زیاد 

مسیرمون خیلی دور 

😁😁😁

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖

من مشهدیم ابجی ولی وقتی خودمونم راه نمیدن چجوری واسه شما دعا کنیم.. تنها کاری که از دستمون برمیاد اینه که از راه دور برای همتون دعا کنیم عزیزم

ای فسقلی که یهویی اومدی خودتو انداختی تو زندگی منو بابات.. هیچی میدونستی یه دنیا عاشقت شدیم؟ زووود بیای عشقم.راستی!میشه انقد مامانتو اذیت نکنی فسقل؟ به ضرر خودته ها😁(نامه ای به پسرم) به زندگیمون خوش اومدی پسرم                                         چرا ادم تظاهر کنه به چیزی که نیست؟(پاراگراف اول بیوگرافی فک میکنم مزخرفات هورمونیه♥️)
2738
من مشهدیم ابجی ولی وقتی خودمونم راه نمیدن چجوری واسه شما دعا کنیم.. تنها کاری که از دستمون برمیاد ای ...

پاساژها هم بستست؟

خدا کنه واقعا هر سلام ۷۰،۶۰ تا ثواب داشته باشه خیلی روش حساب کردم....چون تنها توشه آخرتمه😃
2706