2726
عنوان

امشب یه خبر خیلی بدی شنیدم

290 بازدید | 11 پست

من با خونوادم چهار ساعت فاصله دارم، و چندساعت پیش شنیدم همه خونوادم کرونا گرفتن،و بابام بیمارستان بستری شده و حالش خوب نیست،حالم خیلی خیلی بده،نمیدونم چیکار کنم، یا با دوتا بچه کوچیک چطوری برم ببینمشون،دارم دیوونه میشم 😭😭😭😭😭😭😭😭

دعاشون کن نترس و ازشون بخاع ک خودشونو تقویت کنن

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نرو بچه کوچیک داری براشون دعا کن صلوات بفرست همش تلفنی حالشون بپرس به خاطر بچه هات نباید بری حداقل  دو ماه نرو انشالله که خوب خوب خوب میشن صلوات فرستادم

برا سلامتی امام زمان و خانواده ام و خودم صلوات میفرستی😍😘
انشاالله بحق بزرگی ومهربونی خداهمشون زودخوب شن ❤️❤️❤️❤️بیمارستان نرن بهتره

ممنونم،بابام رو کاش از اول میبردن بیمارستان،بخاطر کرونا کلا اشتها نداشت،و الان کلیه اش مشکل پیدا کرده

امیدوارم زودتر خوب بشن تمام خانوادت کرونا ازبین بره زودتر وبه خانوادت بگو فقط سبزیجات و ابمیوه و خ ...

مامانم نشسته فقط گریه میکنه،خیلی بده که کاری از دستم برنمیاد،واقعا نمیدونم چیکار کنم