2410
2553
عنوان

دخترا شده تو دوران مدرسه عاشق هم کلاستون شده باشین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 12627 بازدید | 140 پست
جدی؟😀

اره خیلی جذاب بودم برای دیگران

الانم تو هر جمعی میرم خیلی دوست دارن همه بهم نزدیک بشن

جوری بود ماماناشون زنگ میزدن خونمون که تو رو خدا دست از سر بچه ما بردار

وقتی ازدواج کردم همش فوبیا داشتم مادرشوهرم اینا هم بگن دست از سر پسرمون بردار که اخرم گفتن😒

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

منم گاهی وقتا از بعصی همکلاسیام خیلی خوشم میومد به دوستای صمیمم میگفتم  بهم میگفتن خوبه پسر نشدی 😂😂😂مثلا یکی بود دبیرستان بودیم اسمش مهسا بود قشنگ بود باکلاس بود پولدار بودن یه پالتو پوست بلند شیکم میپوشید زمستونا با یکی دونفر تو کلاس فقط حرف میزد از قضا افاده ایم بود عاشق بودم ،سال اخر کلی باهم دوست شدیم ،از این موردا زیاد بود 

خدایا خودت راه درست و سر راهمون قرار بده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عشقی که توش فکر جنسی نباشه که بد نیست یعنی ما عاشق انرژی و وجودشیم ،این خیلی پیش میاد 

دیگه عبوس نیستم😺 چون یه تغییر بزرگی تو زندگیم ایجاد شد اما خب این اسمو متاسفانه نمیشه تغییرش داد دیگه 😃،   عقل گوید پا مَنِه کاندر فنا جز خار نیست !!!😮😮   ،عشق گوید عقل را کاندر تو است آن خار ها 😪😌***(عشق=حضرت حق )،(عقل =نفس جزیی انسان)پیج مورد علاقم تو اینستاگرام = jan_afza                    ـ
همون😐😐

جدی نمی‌فهمم 😂

💋🙏❤️هر کی امضامو میبینه برای سلامتی و آرامش منو عشقم یه صلوات بفرسته🍉 🙏                           ..برای شادی روح شایان هم یه صلوات بفرستين..
2720

وااای چند شب پیش منم میخواستم بپرسم، بعد گفتم اینجا بعضی دوستان برداشت بدی میکنن.

مدرسه ی ما میگفتن طرف احساساتی شده🤣🤣 خیلییی زیاد بود.

اصلاً و ابدااا این حسایی که بعضی دوستان میگن نبوده.

یه دوست داشتن خاص بود و عجیب!!

من اول دبیرستان بودم  دوتا سال دومی منو دوست داشتن🤣🤣🤣

جدی نمی‌فهمم 😂

😐میگم تو راه مدرسه که عاشق ماشق قاشق  نشدی؟؟؟؟

🐻صعود به گروه نارنجییی🐻  تاپیک بامداد خمار.. تاریخ شروع کم کردن وزن (۱۳۹۹/۸/۱۰) که۹۵کیلوهستممم وزن این هفته ۸۴/۵۰۰  وزن هدف ۷۰کیلو  قد۱۶۷🤹‍♀️
2714
وای اره دقیقا.چهره ی پسرونه داشت خیلی عالی والیبال بازی میکرد رفتارش پسرونه بود.دقیقااا

دقیقا این دوست منم

مث پسراس😁

من ک انقدر تنبل بودم

واسه اون با شوووق ساعت شیش نیم میرفتم مدرسع 

انقدر عاشقش بودم و دوسش دارم داشتم و خواهم داشت

دلم براتون تنگ شده رفقا😔 دلم خییییلی براتون تنگ شده بی معرفتا.حقم این بود؟من که انقدر خنده میاوردم رو لباتون انقدر دوستون داشتم .اشکمو در اودین بی معرفتا..هیی کاش پیدام کنید😔🚶‍♀️
بچه ها منه خاک بر سر عصرها که دلم‌میگرفت براش شعر و ترانه سوزناک میخوندمو اشک میریختم🤣🤣😐😐😐

شاید تو دنیای موازی ،شوهرته😆

دیگه عبوس نیستم😺 چون یه تغییر بزرگی تو زندگیم ایجاد شد اما خب این اسمو متاسفانه نمیشه تغییرش داد دیگه 😃،   عقل گوید پا مَنِه کاندر فنا جز خار نیست !!!😮😮   ،عشق گوید عقل را کاندر تو است آن خار ها 😪😌***(عشق=حضرت حق )،(عقل =نفس جزیی انسان)پیج مورد علاقم تو اینستاگرام = jan_afza                    ـ
😐میگم تو راه مدرسه که عاشق ماشق قاشق  نشدی؟؟؟؟

با دختر ن😂😂😂😂😂😂😂

💋🙏❤️هر کی امضامو میبینه برای سلامتی و آرامش منو عشقم یه صلوات بفرسته🍉 🙏                           ..برای شادی روح شایان هم یه صلوات بفرستين..
وااای چند شب پیش منم میخواستم بپرسم، بعد گفتم اینجا بعضی دوستان برداشت بدی میکنن. مدرسه ی ما میگفتن ...

دقیقا.منم همین حس رو داشتم یه حس عجیبیه اصلا ربطی به مسایل جنسی نداره واقعا

من از سال ۹۰ عضو بودم 😍 ❤کاربر جدید نیستما😉
2706