2733
2739
عنوان

قرصای‌ اعصاب لعنتی

259 بازدید | 22 پست

سلام دوستان مدتیه که من به اصطلاح قرصی شدم تا هر اتفاقی رخ میده سریع به قرص روی میارم 

آگه نیارم عصبی میشم داغون میشم مریض میشم 

به نظر شما چیکار کنم خسته شدم دیگه 

دید خانواده م بهم عوض شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کم کم دوز قرصاتو کم کن و کم چون قرص باش میش روت اینقد کم کن ک ترک کنی ممکنع اولش سخت باش

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

من خودم مدتهاست زیر نظر روانپزشک قرص ضد افسردگی میخورم اصلا هم بد نیست اینجوری هم نیست که بخوام دوزش رو افزایش بدم

به نیازمندان کمک کنید خیلی از  نوزادان اب قند میخورن وبه علت سو تغذیه مشکلات جسمی پیدا میکنن  به بچه های کار غذا و میوه بدید       استرس عااامل اکثر بیماری هاست   به تغذیتون اهمیت بدید     اهدا عضو رو تبلیغ کنید    در خیابان و طبیعت اشغال نریزید که نشانه بی فرهنگی است    بخشش   صبر   محبت کردن     را تمرین کنید
2738

چرااا باید دید خانواده ت عوض شه عجبااا

به نیازمندان کمک کنید خیلی از  نوزادان اب قند میخورن وبه علت سو تغذیه مشکلات جسمی پیدا میکنن  به بچه های کار غذا و میوه بدید       استرس عااامل اکثر بیماری هاست   به تغذیتون اهمیت بدید     اهدا عضو رو تبلیغ کنید    در خیابان و طبیعت اشغال نریزید که نشانه بی فرهنگی است    بخشش   صبر   محبت کردن     را تمرین کنید

گاهی قرص اعصاب واسه ادم لازمه وگرنه اسیبی که بیماری به ادم میزنه خیلی بیشتر از اینه که بخوای قرص بخوری ولی نه هر قرصی و نه هر دکتری یه دکتر خیلییییی خوب انتخاب کن و برو پیشش اون راهنماییت میکنه به حرف بقیه اهمیت نده

2706