2737
2739
عنوان

حالم خیلی بده کلافم در رابطه باخاستگارم😣

| مشاهده متن کامل بحث + 294 بازدید | 48 پست
نشنیده بودم کسی تو توقعاتش و انتظاراتش بگه دوشب درهفته یا ماه بریم شام بیرون؟ 😐

اونم الان😂😂😂من بودم الفرار😁

❤پرسپولیس زیباترین عشق جهان❤ناشنوا باش وقتی به آرزوهای قشنگت میگن محاله🗻     بی تو ناژیم هناسکم😍😍😍#مخاطب خاص☘‌کورد😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم تو این اوضاع و احوال اقتصادی واقعا توقعت یه کم نابجاست هفته ای دوشب ببرت رستوران. والا ما رستو ...

نه بخاطر این بابام میگه تحقیق کردم گفتن خانواده فوق العاده حسابگری هستن و تواین خانواده بری اذیتت میکنن ولی مورد بدی توخود پسر ندیدم والله بخدا موندم بابام میگه ردش گن

2728

۲شب در هفته بیرون😦😦😦

زندگی سخت تر از این حرفاس

این رویا پردازی ها مال نامزدیه

هرچی تو مجازی میبینید باور نکنید

اگه طرف ماهی ۲بار کلا برای تفریح وقت و حوصله و پول داشته باشه که برید هم عالیه ! 

غیر از این حرف عجیبت.... خساست خیلی مهم و بده دقت کن

🍃إِلٰهِى كَيْفَ أَدْعُوكَ وَأَنَا أَنَا ؟ وَكَيْفَ أَقْطَعُ رَجائِى مِنْكَ وَأَنْتَ أَنْتَ ؟🍃❤خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی؟❤
2738
نه بخاطر این بابام میگه تحقیق کردم گفتن خانواده فوق العاده حسابگری هستن و تواین خانواده بری اذ ...

عزیزم خواستگارت رو.نمیدونم چه شرایط مالی و اقتصادی دارن. ولی الان بیشتر مردم چون دخل و خرجشون با هم جور نمیشه و خرج بالا و درامد کمه. بیشتریا حسابگر هستن برا زندگیشون

مشاوره قبل ازدواج برو  تست میگیرن و .... جای درست برو که الکی پول نچاپن ولی خدایی دوبار در ه ...

واکنشش میخاستم ببینم من خودم مورد بدی تو این اقا ندیدم  و خیلی مهربونه  ولی بابام میگه خانوادش خوب نیستن  اذیت میشی باهاشون ولی من خودم موردی ندیدم😣

2706