2726

خانما  من حدود ۲ تا ۳ماه با ی نفر اشنا شدم وحرف میزنم و حدود ۲ تا ۳ جلسه اومدن خاستگاری من تواین ۳ماه که حرف زدم این اقا پسر فوق العاده اروم ومتین و  مودب وخانواده دارهستن و امکانات خونه داره و تایم کاریشم از ۸ صبح تا ۸ شب که من مشکلی ندارم . تنها چیزی که  فکرمو مشغول کرد خساست بود که بارفت وامد بیشتر مشخص میشه مثلا حرف درمیاد میگم بریم رستوران میگه بریم  یا جز انتظارام گفتم هفته ای دوشب شام بیرون یا ماهیانه اوکی بود حالا مشکل اینجاس بابام بعد دوسه جلسه که اومدن رفته تحقیق کرده که اگه اوکی بود رفت وامد بیشتر بزاریم میگه توتحقیق خانوادش  خسیس و حساب دو دوتا چهارتا میکنن وباباش خیلی روشون تاثیرداره کلا خانواده ین که اذیت میکنن حالا بابام میگه تموم کن این قضیه ولی من اشوبم و مردد.  و خیلی حس بدی دارم و نمیدونم چی کنم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نمیدونم چی بگم ولی اینو میدونم بابات بدتو نمیخواد تو شاید احساساتت قاطی شده ولی بابات از جانب یه مرد ...

منم ی بار طلاق گرفتم میترسن میگن توجای اشتباه نداری اخه مورد بدی توخود اقا ندیدم اعصابم داغونه😔

عزیزم تو این اوضاع و احوال اقتصادی واقعا توقعت یه کم نابجاست هفته ای دوشب ببرت رستوران. والا ما رستوران نمیریم ولی شوهرم خسیس هم  نیست. واقعا فقط به خاطر رستوران میخوای خواستگار خوبت رو رد کنی؟؟؟

2706