1874
1993

خانما  من حدود ۲ تا ۳ماه با ی نفر اشنا شدم وحرف میزنم و حدود ۲ تا ۳ جلسه اومدن خاستگاری من تواین ۳ماه که حرف زدم این اقا پسر فوق العاده اروم ومتین و  مودب وخانواده دارهستن و امکانات خونه داره و تایم کاریشم از ۸ صبح تا ۸ شب که من مشکلی ندارم . تنها چیزی که  فکرمو مشغول کرد خساست بود که بارفت وامد بیشتر مشخص میشه مثلا حرف درمیاد میگم بریم رستوران میگه بریم  یا جز انتظارام گفتم هفته ای دوشب شام بیرون یا ماهیانه اوکی بود حالا مشکل اینجاس بابام بعد دوسه جلسه که اومدن رفته تحقیق کرده که اگه اوکی بود رفت وامد بیشتر بزاریم میگه توتحقیق خانوادش  خسیس و حساب دو دوتا چهارتا میکنن وباباش خیلی روشون تاثیرداره کلا خانواده ین که اذیت میکنن حالا بابام میگه تموم کن این قضیه ولی من اشوبم و مردد.  و خیلی حس بدی دارم و نمیدونم چی کنم😔

نمیدونم چی بگم ولی اینو میدونم بابات بدتو نمیخواد تو شاید احساساتت قاطی شده ولی بابات از جانب یه مرد که همجنسشو میشناسه و چند پیرهن بیشتر پاره کرده داره به قضیه نگاه میکنه

💕تو دمی سکوت در این جهان پرهیاهویی💕

با ما  به  کسب و کار  خود رونق  دهید

2000
نمیدونم چی بگم ولی اینو میدونم بابات بدتو نمیخواد تو شاید احساساتت قاطی شده ولی بابات از جانب یه مرد ...

منم ی بار طلاق گرفتم میترسن میگن توجای اشتباه نداری اخه مورد بدی توخود اقا ندیدم اعصابم داغونه😔

عزیزم تو این اوضاع و احوال اقتصادی واقعا توقعت یه کم نابجاست هفته ای دوشب ببرت رستوران. والا ما رستوران نمیریم ولی شوهرم خسیس هم  نیست. واقعا فقط به خاطر رستوران میخوای خواستگار خوبت رو رد کنی؟؟؟

2011
منم ی بار طلاق گرفتم میترسن میگن توجای اشتباه نداری اخه مورد بدی توخود اقا ندیدم اعصابم داغونه😔

خب اگه کلیاتش خوب باشه ولی خسیس باشه یا به قول بابات چشمش به دهن باباش باشه چی؟

💕تو دمی سکوت در این جهان پرهیاهویی💕
نشنیده بودم کسی تو توقعاتش و انتظاراتش بگه دوشب درهفته یا ماه بریم شام بیرون؟ 😐

اونم الان😂😂😂من بودم الفرار😁

ناشنوا باش وقتی به آرزوهای قشنگت میگن محاله🗻     بی تو ناژیم هناسکم😍😍😍#مخاطب خاص☘‌کورد😍
عزیزم تو این اوضاع و احوال اقتصادی واقعا توقعت یه کم نابجاست هفته ای دوشب ببرت رستوران. والا ما رستو ...

نه بخاطر این بابام میگه تحقیق کردم گفتن خانواده فوق العاده حسابگری هستن و تواین خانواده بری اذیتت میکنن ولی مورد بدی توخود پسر ندیدم والله بخدا موندم بابام میگه ردش گن

۲ شب 😑من بودم قبول نمیکردم 

بحث پول نیستا حوصلشو ندارم

GOD is💚💚💚   ..                                               مرا دوباره ب آن روزهای خوب ببر                                              سپس رها کن و برگرد، من نمی آیم😔