2737
2739

سلام

تولدمه

استوری گذاشتم دید تبریک نگفت

بعد همه تبریک گفتم منم گذاشتم

خواهرشوهزمو گذاشتم استوری زده بود دلبر جان تولدت مبارک

منم گذاشتم مرسی خواهری یکی ی دونم

بعد این با خانواده شوهرم قطع رابطس بی دلیل دیونس

ی مدتم خواست منو خراب کنه خودش خراب شد

حالا بگذریم استوری هارو دید

بعد ۲۰ مین اومده پیام داره عزیز جان جان دلم تولدت مبارک ماه بانو

ک منم بزارم استوری خانواده شوهرم ببین بگن من باهاش صمیم من خراب شم همچی سر من خراب شه

منم گفتم مرسی عزیزدلم ممنون

حتی دانشگاه دولتی قبول شدم تبریک نگفتا

ولی دید اینارو استوری گذاشتم تشکر کردم داد

بعد دید واس اونو نزاشتم پیامشو حذف کرد😅😅😅

بنظرتون چرا حذفش کرد اخه😅😅😅

میشه واسه سلامتی مامانو بابام ی صلوات بفرستین❤

وای😂ضایع شذ

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

😍عاشق شغل آینده م هستم. رشته ام پزشکیه💛ایشالا هر کی آرزو داره . و تلاش میکنه بهش برسه. 😎👍تو فامیل هر کی جایی ش درد میگیره از من می پرسه باید چیکار کنم😂😂😂بابا من هنوز ترم چهارم هستم. باور کنید فقط میتونم بوسش کنم خوب شه😘😂😘 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چون مثه خر ضایع شده😐🔪

دلم براتون تنگ شده رفقا😔 دلم خییییلی براتون تنگ شده بی معرفتا.حقم این بود؟من که انقدر خنده میاوردم رو لباتون انقدر دوستون داشتم .اشکمو در اودین بی معرفتا..هیی کاش پیدام کنید😔🚶‍♀️
2738

جاری.موز.مار# 😂☝🏻💚🍃

یه معمار کوچولو 👷🏻‍♀️ک نویسنده هم هست✍🏻😍 و ی گوینده خوش ذوق ک برای مناسبت‌های قشنگ شما(مثل تولد عزیزانتون،سالگردازدواج و...)و حتی کتاب قصه صوتی ب اسم نینی هاتون میتونه کمکتون کنه😁💜برای اطلاعات بیشتر بهم درخواست دوستی بدید عزیزای دلم💋🌱

خب تقصیر توام بوده ..یا کسی رو نزار یا اونم بزار ..

ولی در کل این استوری کردنا زیاد جالب نیس خیلی کار خزیه

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤

😂😂😂😂😂😭😭😭😭😭😭🙊🙊🙊

🍃إِلٰهِى كَيْفَ أَدْعُوكَ وَأَنَا أَنَا ؟ وَكَيْفَ أَقْطَعُ رَجائِى مِنْكَ وَأَنْتَ أَنْتَ ؟🍃❤خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی؟❤

ضایع شد😐

ANTP_A         زمانی میتونی موفق باشی که جای قلبت با عقل تصمیم بگیری... منطق برات تو اولويت باشه... احساسات هیچ جایی تو تصمیم هایی که میگیری نداشته باشن...شاید مردم بهت بگن قلب نداری... شاید بگن تو چقدر مغروری... ولی بدون اونقدری موفق هستی که حرفاشون ذره ای تاثیر نمیذاره روت....من اینطور تونستم موفق باشم... (حرفام شعار نیست و تماما حقيقت زندگی منه)#تجربه_شخصی.. 
2706