2733
2734
عنوان

هلیکوباکتر_ عفونت معده

210 بازدید | 24 پست

خانما تا حالا خودتون یا اطرافیانتون هلیکوباکتر گرفتین؟ چه علائمی داره؟ راه درمانش چیه؟ با آز خون هم معلوم میشه؟ دو ماهه درگیرم، کلی وزن کم کردم، ولی هنوز قطعی معلوم نیست چی هست. 

معده درد میگرفتن بعد هروعده غذایی عزیزم

ازمایش خون و مدفوع فکرکنم میگیرن 

دارو تجویزمیکنن که اوایلش یک مقدار قوی هستن اما باتحت نظرپزشک بودن درمان میشه کامل🌹

اگر براتون مقدوره واسه خوشبختی و عاقبت بخیری دنیا واخرت  همه مردم و جوونا از جمله خودم دعاکنین❤🧡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
معده درد میگرفتن بعد هروعده غذایی عزیزم ازمایش خون و مدفوع فکرکنم میگیرن  دارو تجویزمیکنن که ...

مرسی عزیزم، علائمش یادتون نیست؟ مثلا تهوع و اسهال نداشت؟ 

باکتریه مولد زخم معده ست عزیزم

کم اشتهایی و تهوع علائمشه

وزن هم که خب قاعدتا کم میکنی

باید تحت نظر پزشک گوارش باشی

بله با آزمایش خون

و مدتی باید آنتی بیوتیک مصرف کنی که عفونت رفع بشه و زخم اگه هست خدایی نکرده خشک بشه

و رژیم تغذیه

موفق باشی گلم

فرشته ساداتم /     تا خدا هست و خدایی میکند / مجتبی مشکل گشایی میکند   
من گرفتم..دردمعده بی اشتهایی تهوع واستفراغ...هیچی آزمایش دادم مشخص شددارم ۱۵۰تاقرص بهم داداستفاده کر ...

با آزمایش خون معلوم شد؟ دو ماهه درگیرم. آزمایش کلی دادم، مشکلی نداشتم. ولی تست هلیکوباکتر نبود. دکتر میگه عصبیه. ولی مطمئنم نیست

2738
مرسی عزیزم، علائمش یادتون نیست؟ مثلا تهوع و اسهال نداشت؟ 

خواهش میکنم عزیزم

والا من همیشه قبل وعده غذایی خصوصا صبحا حالت تهوع داشتم و بعد هرچیزی که میخوردم معده درد میگرفتم که دکتر این ازمایشو واسم نوشت

احتنالا اینم علائمش باشه که دکتر بهش شک کرد😘

اگر براتون مقدوره واسه خوشبختی و عاقبت بخیری دنیا واخرت  همه مردم و جوونا از جمله خودم دعاکنین❤🧡

پدرم داشتن که با اندوسکوپی مشخص شد خداروشکر با مصرف ده روزه انتی بیوتیک کاملا برطرف شد 

رهی من اگر به خدا ببرم ،بپرسم از او چه بلا ببرم ،من این همه غم به کجا ببرم ،ظالمی مگر تو ...
من دارم ومعده دردم یه باررفتم دکتر دیگه ادامش ندادم همچنانم حالم بده 

خوب چرا دنبال درمان نمیری اگه مطمئنی؟ من دو ماهه بیچاره شدم. ۵،۶ کیلو کم کردم. خودم فک میکنم همینه. ولی دکترم آز نداده، میگه عصبی هست. 

خوب چرا دنبال درمان نمیری اگه مطمئنی؟ من دو ماهه بیچاره شدم. ۵،۶ کیلو کم کردم. خودم فک میکنم همینه. ...

منم یهویی وژن کم کردم خیلی زباد که نگران شدم  کلی ازمایش دکتر اینارفتم تافهمیدم مال میکروب معده است دیگه داروهاشونخوردم فقط قرص معده روزی چندتا حتما میرم دکتراگه کرونابره شماعلائمت چیه؟؟

معذرت ولی من یبوست انگلم گرفتم نمیدونم مال همینه یانه؟

ومارا به سخت جانی خوداین گونه امید نبود‌...
منم یهویی وژن کم کردم خیلی زباد که نگرانم شون کلی ازمایش دکار اینارفتم تافهمیدم مال میکروب معده است ...

من کمی تهوع، بادگلو بعد غذا زیاد، اسهال، شکم درد، کاهش وزن. من آز خون و تست مدفوع دادم، انگل اینا نداشتم، همه فاکتورای خون هم نرمال بود. ولی این حالتا خوب نشد. من دو ماه پیش بعد خوردن تن ماهی مسموم وحشتناک شدم، کارم به دکتر و سرم کشید. بعد اون شروع شد. 

دکتر به من میگه عصبیه، بدون تست هلیکوباکتر. دارو داده، اگه خوبم نکردن، میرم میگم تست هلیکوباکتر بنویسه

2706