2726
عنوان

اه اعصابم داغونه باز

212 بازدید | 20 پست

خانمامن همسرم مسئول کنترل کیفیته چنتاهمکارخانمم داره که تامیرسه خونه مدام سرچیزای بیخودبهش زنگ میزنن وسوال میکنن امشب باشوهرم دیگه بحثم شد چون منونمیزاره تنهاجایی برم بعدخودش مدادم همکاراش باهاش تماس میگیرن اونم گف خب به من ربطی نداره اونامیزنگن بنظرتون من حق دارم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ب شوهرت بگو میای خونه گوشیتو خاموش کن..یا ی خط باشه واسه کارش و ی خط باشه واسه اشناها ک وقتی خونه اومد خاموشش کنه

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊

از این بابت که نمیزاره تنهایی جایی بری باید ناراحت باشی ولی خوب شعلش یجوریه که مجبوره جواب همکاراشو بده حالا اگه دیدی شل و خیلی خودمونی جواب میده حق داری ناراحت شی

اگه واقعا باهاش کار دارن خب تو محیط کار میتونن سوالاتشونم در حیطه کاری بپرسن.. اگه تو اعصابت هم خراب ...

اره بخدا...میگه نه اونیکی پسره که شیفت مخالفه چیزی بلدنیس مجبورمیشن به من زنگ بزنن خب تودودقیقه میای خونه چراهی باید مزاحم شن

از این بابت که نمیزاره تنهایی جایی بری باید ناراحت باشی ولی خوب شعلش یجوریه که مجبوره جواب همکاراشو ...

ازاین بابتم ناراحتم ولی خب چیکارکنم البته باماشین میزاره برم ولی پیاده نه...نه خودمونی نیس فقط به یه همکارخانمش که فامیلیش عباسپوره میگه عباس😑

2706