2737
2734
عنوان

کاش بعضی مادر شوهر ها بدونن...

1474 بازدید | 146 پست

بدونن اگر عروسشون مثل دختراشون نیست، اگر اخلاق و عادات مختلف داره ، اگر سلیقه و نظر مختلف داره و فرهنگش متفاوته اگر دورن گرا یا برون گراست و بر عکس خودشونه

اگر از یه غذا خوشش میاد ک اونا بدشون میاد و یا اینکه دلش میخواد چای رو بدون قند بخوره زیر بارون بی چتر بره و تو مایع کتلت تخم مرغ بزنه و ...

انقدر لیچارد و لقوز بارش نکنن و مسخره ش کنن

که دلش بشکنه

دل منم امشب گرفته...

از جهل

از نا اگاهی

از بی مراعاتی....

ننم همیشه میگ هچ عروسی مث دختر ادم نمیشه

من نمیگما 

ننم میگ

ترورم نکنید

انگار مامانمون رفته بازار مارو نبرده..انگار دندونمون رو کشیدن بهمون بستنی ندادن... انگار برف اومده تا زانو ولی مدرسه ها تعطیل نیست... انگار همه دوستامون افتادن تو کلاس A ما افتادیم کلاس B .... انگار ورزش 19 گرفتیم ... انگار همه اردو رفتن جز ما ... همینقدر داغـونـم...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

کلا در مورد همه ادما . باید درک کنیم ادما متفاوتن . منم درونگرام دوست دارم تنها باشم . اما بقیه اصرار دارن بریم بیرون  مهمونیدورهمی بگیریم . که کرونا به دادم رسید . من دوست ندارم جمع و شلوغی رو. انگار زور

ننم همیشه میگ هچ عروسی مث دختر ادم نمیشه من نمیگما  ننم میگ ترورم نکنید

ننت درست میگه چون هیچ مادرشوهری هم مادر آدم نمیشه اینم باید درک کنن وتوقع بیجا نداشته باشن

یک       عدد      ترکیده.                                  دوست دارم تا ابد😍😍❤️❤️
مادر شوهر ها که طفلکی ها حداقل بدنام هستن! نصف مردم همینجورین

برعکسشم میتونه باشه

اما جمع زنونه ست و بیشترم درگیر با خانواده همسرن،گفتم شاید چند نفری درکم کنن

ننت درست میگه چون هیچ مادرشوهری هم مادر آدم نمیشه اینم باید درک کنن وتوقع بیجا نداشته باشن

ها خب

ولی ما ک دیگ دخترشیم

نوه هاش دخترشیم وگ

اتفتقت خیلی مهربونه

ولی همیشه این حدفو میزنع

۹ تا عروس داره

از اون ننه سیاست داراس

انگار مامانمون رفته بازار مارو نبرده..انگار دندونمون رو کشیدن بهمون بستنی ندادن... انگار برف اومده تا زانو ولی مدرسه ها تعطیل نیست... انگار همه دوستامون افتادن تو کلاس A ما افتادیم کلاس B .... انگار ورزش 19 گرفتیم ... انگار همه اردو رفتن جز ما ... همینقدر داغـونـم...
2706