2733
2734

توی انتخاب همسر خیلی سخت گیر بودن و در نهایت همون آدمی که تو ذهن شون بود پاپیش گذاشته؟؟

من خیلیی سخت گیرم یعنی با کوچکترین اشتباه طرف از چشمم میوفته و خیلی زود جواب منفی میدم  ولی کلا میخوام بدونم کیا با سخت گیری تونستن همون آدمی که تو ذهن شون رو بود رو جذب کنن؟؟

خدایا شکرت❣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من تو انتخابم سخت گیر بودم...و رسیدم به اون چیزی ک میخواستم...بستگی داره شما اولویتت چیا باشن...یکی میخواد هم تیپش خوب باشه هم خوشگل باشه هم خوش هیکل و پولدار و خوش اخلاق

همه اینا تو یک ادم نیس...من معیارای خاص خودمو داشتم و با توجه به معیارام شریک زندگیمو انتخاب کردم

2738

مردایی که معیارهای اصلی منو داشته باشن کمن.

و منم دوست نداشتم با ادم رندم دوست بشم یا ازدواج کنم ترجیح می دادم مجرد بمونم تا با ادم نامناسب (از نظر من) باشم

البته با همسرم اشنا شدم و از همه نظر همفکر و مناسب همیم. :)

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.

منم اینجوریم خدا خودش رحم کنه

من پرستارم.وقتی وارد این رشته شدم به خودم قول دادم همیشه عشق و محبت بدم به همه اون کسایی که دردمندن و بهم احتیاج دارن :)پس فکر نکنین کادردرمان همشون عصبی و بداخلاقن

من چند نفرو میشناسم اینجوری بودن زیادم خاستگار داشتن امامنتظرکسی بودن ک توذهن خودشون بود

اخرش سنشون رسیدبه 40 .50 با مرد سن بالا مطلقه یا زنشون فوت شده باچندتابچه...ازدواج کردن

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..

داشتن این خصلت کاملا غیرارادیه.خود شخص اگاهه از ضربه ای که متحمل میشه ولی بازم همون رویه رو پیش میگیره.خو منم همینجوریم

قلب موجود وحشییه ، واسه همینه ڪه دنده هامون مثل یڪ قفس عمل میکنه !

من همه رو مسخره میکردم کلا مدلم اینجوری بود ،،، خداروشکر خدا حرف نزاشت پشت سرم شانس اوردم 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

گَر نگهدار من آنست که من میدانم،🌹شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد🌾
2706