2726
عنوان

سلام بچه ها وقتتون بخیر با مادرشوهرم چظور توو ی خونه بمونم

| مشاهده متن کامل بحث + 2334 بازدید | 214 پست
به خدااا  روانی شدم باورت نمیشه

باورم میشه باورم میشه. ی سالو نیمه دارم باهاشون ی جا زندگی  میکنم کاربری قبلیمو میدیدی با تایپکام گریه میکردی برام. چن تا تایپک دارم در موردشون بخون واون چیزایی ک اونجا نوشتم فقط بخشی از چیزیه ک هستن 😒. الان بد ی سالو نیم یکم تونستم فاصله حفظ کنم ک گاهیی تونم میشکنه. در خواست دوستی بده یکم بحرفیم فردا ی چیزایی یادت بدم شاید بدردت خورد مشکلاتت بگو شاید از تجربیاتم کمک حالت شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
باورم میشه باورم میشه. ی سالو نیمه دارم باهاشون ی جا زندگی  میکنم کاربری قبلیمو میدیدی با تایپک ...

من ۵/۶ماهه عقد کردم به نظرت شرو کنم به فاصله گذاری دیره یا جواب میده ؟

صمیمیتم منعادله روبه زیادی هس اما هنوز خیلیی نشده 

خوش به حال عروستون 

عزیزم از چیزایی که داری میگی آینده زندگیت معلومه

تا بحال مشکلاتتو به خانوادت گفتی؟ شاید اونا راضی نباشن این همه اذیت بشی

با خواهر شوهرت جوری رفتار کن که بفهمه توبزرگتری کمک نکرد تو سفره تو ام دست نزن احترام خودتو حفظ کن

شوهرت آمادگی این مسئولیت به این بزرگی رو نداشته که اینقدر زود تغییر کرده

یک       عدد      ترکیده.                                  دوست دارم تا ابد😍😍❤️❤️
پدرشوهرم ساخته دیگه حتی اتاقاشم دراورده به هزار بدبختی راضیشون مردم واحدم در داشته باشه و یهوویی از ...

یاخدا چجوری میخواستن در نداشته باشه؟ یعنی چی مگه باشوهرت نمیتونی حریم خصوصی داشته باشی؟ 

بااین رفتاراشون حتی در هم داشته باشه اگه بیرون بری درو قفل کنی واویلاس 

وقتی هم نباشی راحت برن توخونت وسایلاتو جابجا کنن دیوونه میشی من سرم اومده وقتی برمیگشتم همه چی بهم ریخته بود میگفتم خدایا دنبال چی هستن چی میخوان میترسیدم دعایی جادوویی چیزی بیارن توخونم

کوردم زمانم کوردیه من خلکی کوردستانم ❤️  کاربر قدیمی هستم       لیداااا بودم    
نه همه چیزش مامان و بابا و خواهرشه و با بی ادبی تمام در مورد خانواد ه ی من حرف میزنه و نظر میده  ...

بزار نظر بده و بی ادبی کنه تو بسپرش به خدا.خودش کمکت میکنه.از خدا میخوام به راه راست هدایتش کنه.امیدوارم بعداز ازدواج بهتر بشه

کاملا درکت میکنم چون منم روانی شده بودم ،فقط سعی کن بهش پروبال ندی 

اینقدرسخت نگیریداینجوری خودتون روحیف میکنیدبه خدا یهونگاه میکنیدمی بینیدسنی ازتون گذشته واززندگی لذتی نبردین ،سعی کنیدبیخیال باشیدخودتون روسرگرم کنید اونم هرچی میگن بگیدحق باشماست یه روزی خسته میشن من تجربه کردم وباصبوری وخونسردی همشون روازکرده هاشون پشیمون کردم ،بخدا الان به سرم قسم میخورن کل طایفه ی شوهرم ،میگن والله مابدبودیم توماروهمه جوره تحمل کردیی الان جالبه میگن توروخداحلالمون کن اگه باهات بدکردیم 😆😆😆

عشقم من تو شدم یا تو منی.. مخصوصا با اون خواهر شوهر 11 سالمون 🤦‍♀️

یه بچه داری فقط؟

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین
شوهرت چیزی نمیگه

یبار میگه چ خبرته. ی بار دعوا. دفه بد میبینه فایده نداره اون روز شکلات خریده میگه همشو نریز تو ظرف ها خونه خرابش ن میکنه خواهرم. یا مهمون میاد میگه اونارو دعوت نکن ولی دعوت کنم نکنم  اون میاد. مثلا دو ماه پیش مهمون داشتیم حتی شبم خوابید این جا با مهمونا بد بدون مادر شوهرمم خوابش نمی‌بره تا صب بیدار بود عین دیوانه ها فردا شبش ک باز مهمونا بودن آخر شب شوهرم گف میخواییم بخوابیم برو ی قشقرقی بپا کرد ک بیا و ببین. یا مهمون داشتم دوباره یبار دیگه اومد گف شب برا من تو خورشتم باید رون بذاری منم گفتم رونا کمه برا مهمونا میذارم  از لجن گفتم بخاطر پرو یش تا دوروز سر لج افتاد باهام. 

2706