2737
2734
عنوان

از اون چخبر؟

| مشاهده متن کامل بحث + 285 بازدید | 42 پست

سختی زیاد کشیدم 

ولی الان حالم خوبه بهش فکر نمیکنم 

مهم نیست  چی میکنه با کیه 

هر چند فامیلیم و همو میبینیم 

فقط باعث شد دیگه از کسی خوشم نیاد حس دوست داشتنم از کار افتاده دانشجوهم هم هستم تو این مدت هم اصلا از کسی خوشم نیومده نمیدونم درست میشم یا ن 

۳ سال هم از اون موفع میگذره

خدایا مرسی ♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سختی زیاد کشیدم  ولی الان حالم خوبه بهش فکر نمیکنم  مهم نیست  چی میکنه با کیه  ...

یک طرفه بود عشقت؟

میشه برای رسیدنم به عشقم دعا کنی؟؟🖤کاش روزی برسد به خانه بیایم  خسته و کوفته...کفش های تو پشت در باشد...عه پویا؟چ زود برگشتی...درحال ریختن دو فنجان چایی از روز و اتفاقاتش برایم بگویی به این امید زنده ام.. (کاربری برای دو نفر)
وای خدا برات سخت بود؟هنوزم دلت پیششه.؟

خیلیییی، خیلی زیاد. آره ده سال گذشته، هنوزم خوابشو میبینم. 

🌸مدرس زبان ژاپنی🌸                                                    عروس سامورایی‌ها 😌 🇮🇷👩🏻💍🧑🏻🇯🇵 
2728
خیلیییی، خیلی زیاد. آره ده سال گذشته، هنوزم خوابشو میبینم. 

خدا رحمتش کنه خیلی سخته واقعا💔ازدواج کردی؟

میشه برای رسیدنم به عشقم دعا کنی؟؟🖤کاش روزی برسد به خانه بیایم  خسته و کوفته...کفش های تو پشت در باشد...عه پویا؟چ زود برگشتی...درحال ریختن دو فنجان چایی از روز و اتفاقاتش برایم بگویی به این امید زنده ام.. (کاربری برای دو نفر)

عشق که نمیشه گفت 

احساس هیجانی نوجوانی😅ازدواج کرده و برامم اهمیتی نداره 

اما کسی که نور عشق رو به قلبم تابوند😍خداروشکر کنارمه و انشالله کمتر از یکسال دیگه به هم میرسیم:)

ما در میان رقصیم ؛ رقصان کن آن میان را!
2738
عشق که نمیشه گفت  احساس هیجانی نوجوانی😅ازدواج کرده و برامم اهمیتی نداره  اما کسی که نور ...

انشالا

انشالا منم بهش بزسم

خدا رحمتش کنه خیلی سخته واقعا💔ازدواج کردی؟

نه مجرد موندم... ممنونم عزیزم خدا رفتگان شما رو هم بیامرزه ❤️

🌸مدرس زبان ژاپنی🌸                                                    عروس سامورایی‌ها 😌 🇮🇷👩🏻💍🧑🏻🇯🇵 
عشق اولم ازدواج کرده ولی بنظرم دختر بازی میکنه ولی برام مهم نیست چون همسایه ام میدونم 

:)

یک طرفه بود عشقت؟

اره چند سال هم باهم بودیم 

خیلی هم ابراز علاقه میکرد 

ولی اون اخراش میگفت دنبال بهونه بودم که کات کنم 

تو این مدت فهمیدم که تمام دوست داشتناشم الکی بود

خدایا مرسی ♥️
2706