2737
2734
عنوان

با عقل تصمیم می گیرید یا دل

507 بازدید | 38 پست

خودم وقتی با عقل تصمیم میگریم شاید همون لحظه حس ناخوشایندی برای طرف مقابل فروشنده رفیق یا هر کسی پیش بیاد ولی بعدش احساس خوبی دارم و حس میکنم حقم ضایع نشد.

ولی وفتی با دل تصمیمی میگیرم که عقل تاییدش نمیکنه همون لحظه خوشم ولی بعدش عذابی میکشم ک نگو وای حقمو خوردن وای فلان 

دیوانه شدم بگید چکار کنم

باتشکر😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بیشتر عقل حدود ۸۵ درصد

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔

من ی سوال درمورد ماشین دارم جوابمو میدین

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

با عقلت تصمیم بگیر

اخه ی روز راهیو ک با دلت رفتی مجبور میشی با عقلت برگردی

انگار مامانمون رفته بازار مارو نبرده..انگار دندونمون رو کشیدن بهمون بستنی ندادن... انگار برف اومده تا زانو ولی مدرسه ها تعطیل نیست... انگار همه دوستامون افتادن تو کلاس A ما افتادیم کلاس B .... انگار ورزش 19 گرفتیم ... انگار همه اردو رفتن جز ما ... همینقدر داغـونـم...
2738
با هیچکدوم یه مدته کلا تصمیم نمیگیرم

عه سلام جانی کجا بودی تاحالا😀✋

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔
2706