2737
2734

بابام ۴ماهه فوت کرده باتصادف...ضربه مغزی شد....💔کاش اینجوری نمیرفتی بابا ...همش به اون لحظه که ماشین میومد به سمتش فکرمیکنم...حتما موقع رفتنش به ما فکر کرده ک راهم دوره خیلی وقت بود ندیده بودمش...صدای بارون دلتنگ ترم میکنه خیلی دلتنگشم خیلی...همش به این فکر میکنم الان قبرش تو بارون خیس شده .قبلنا بارون ک میومد بابام میرفت توحیاط میگفت الهی شکرت...الهی شکرت...حتما الانم همونجوری شکرخدارومیکنه...نکنه سردشه...نکنه خیس شده

چجوری خودمو اروم کنم خیلی دلم تنگشه کاش بیاد توخوابم امشب 

میشه واسه شادی روح پدرم صلوات بفرستید؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا نعمت ان پدر و مادر خدا بهت صبر بده😭😭😭😭😭

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ 💁ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ / دانی ک از ادمی چ ماند پس مرگ   عشق است و محبت است و باقی همه هیییچ......😍😍
2728

بابای منم ۴ ماه پیش فوت شده ۵۰ سالش بود سالم سالم جلو دستم سکته کرد هرچی نفس مصنوعی بهش دادم فایده نداشت هر روزم گریس 😔😔😔

خدا رحمت کنه پدرتو 

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر
2738

انشالله خدا آرومت کنه دل تنگی یه داغیه که هیچ وقت سرد نمیشه فقط آدم می پذیره تا آخر عمرتم بگذره یادت بیاد دلت آتیش میگیره اما نباید تمام وقت و انرژیتو ب فکر کردن و دل تنگی و غصه خوردن بگذرونی زندگی جاریه و باید با شادی ب زندگی ادامه داد

زندگی زیبا دوستت دارم ...
انشالله خدا آرومت کنه دل تنگی یه داغیه که هیچ وقت سرد نمیشه فقط آدم می پذیره تا آخر عمرتم بگذره یادت ...

آره دقیقا همینطوره خودتو با اینکه زندگی جاویدان هست اون دنیا بهتره آروم کن. 

❤️
بابای منم ۴ ماه پیش فوت شده ۵۰ سالش بود سالم سالم جلو دستم سکته کرد هرچی نفس مصنوعی بهش دادم فایده ن ...

باباهامونو باهم از دست دادیم.خدارحمت کنه پدرعزیزتونو

من۲۵مرداد از دستش دادم....کاش وقتی بودن بیشتر قدرشونو میدونستیم.خوشبحال تو که دیدیش.من خونم ی شهر دیگس بهم گفتن بیمارستانه تارسیدم دیدم جلودر پارچه سیاه زدن...حتی وقتی گذاشتنش توی خاک حالم بدشد نزاشتن برم ببینمش خوشبحالت که پیش بابات بودی حسرتش به دلت نموندببینیش💔

اشکم درومد،عزیزدلم خدا بهت صبر بده روح پدر عزیزت شاد باشه 

اگر زنده ماندم و یک روزی باهم در یک خانه چای خوردیم، برایت تعریف می‌کنم که این روزها چقدر سخت،دیر و دور گذشت...
منم وقتی بارون میادخیلی دلم برای مامانم تنگ میشه ۳۹سالش بودسالمه سالم نمیدونم چرااینجوری شد هرچی بیش ...

خدارحمتش کنه....میگن خاک سرده اما واقعا هرچی میگذره عصبی ترمیشم ودلتنگ تر...

2706