2726
بله من  خواهرم پیشش زایمان کرده و منم برای تنبلی تخمدان میرم پیششون  مطبشون تو نیروهوایی ...

بله ، دكتر خوبي هست ؟؟؟ اخه وقت نميذاره براي ادم. تند تند ويزيت ميكنه ، من تنبلي تخمدان دارم ، نميدونم پيشش برم يا نه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله ، دكتر خوبي هست ؟؟؟ اخه وقت نميذاره براي ادم. تند تند ويزيت ميكنه ، من تنبلي تخمدان دارم ، نميدو ...

مادرم تعریفش رو میکنه 

من رفتم برام آزمایش و سونوگرافی نوشت والا قراره شنبه ام برم که جوابشونو ببینه و بهم دارو بده 

خدا به دلت نور بده عزیز جان 💛💫 برای هم دعا کنیم برای من هم
2728
مادرم تعریفش رو میکنه  من رفتم برام آزمایش و سونوگرافی نوشت والا قراره شنبه ام برم که جوابشونو ...

انقدر شلوغه مطبش كه اصلا فرصت اينو نداره كه بشينه به حرفات گوش بده ، من خودم مريضش هستم ، اما نميدونم برم پيش يه دكتر ديگه يا اينكه باهمين ادامه بدم

نه راستش من خواهرم خودش تحت نظر دکتر لیلا جعفریه

البته مطبشون بوشهره اما خواهرم پون میترسه برای کرونا بره بیرون از سایت زیر ازشون مشاوره آنلاین میگیره خیلی راضیه خدا رو شکر مشکلیم نداشته تا الان

https://mavarateb.com/doctor/دکتر-لیلا-جعفری