2726
عنوان

یعنی چی زن باید کهنه بشوره

879 بازدید | 77 پست

امروز با یکی از دوستان خانوادگی که مرد هستن حرف میزدیم یهو بحث رسید به درس دانشگاه ازم پرسید چی میخونی گفتم عمران گفت نمیفهمم واقعا چرا درس میخونی زن تهش باید کهنه بشوره زن باید شوهر کنه تا ۲۵ سالگی درس میخوای چیکار اونم رشته تو که کلا اشباع هست گفتم این چه تصور زشتی هست که شما از زن دارید باورم نمیشه که هنوز مردا زن رو ضعیفه میدونن ازدواج خوبه بچه داشتن هم خوبه اما نه با این تصور غلط تازه برگشته بهم میگع مشخصه زیاد درس میخونی چون صورتت ضعیف هست و بی جونی واقعا متنفرم از این نگاه زشت مردا یکی از دلایلی که بین ۴۰ تا پسز درس میخونم اینه نشون بدم هیچی مردونه نیست فقط این تصورات خیلی غلطه

خب آره مردهم باید حمالیه زن وبچشو کنه

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مگه هنوز مرد احمق با این تفکرات وجود داره

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

افرین بر غیرت و غرور زنانه ات.میگفتی اگه میدونستم یه عقب افتاده بینتون هست اصلا سر صحبت و باز نمیکردم.

من کارها و ادم های مهم تری تو زندگیم دارم حرف های مزخرف و اصلا نمیشنوم.

تو خیلی با ارزشی حتی اگر(ازدواج نکرده باشی،بچه دارنشوی،سرکارنروی،پول نداشته باشی،از چهره ات ناراضی باشی)   همین که زن هستی کافیست آفریده زیبای خدا.
تازه یه دختری تاییذش کرده گفت اره کاملا درست میگی 

هر دو رو باید گذاشت توی موزه 😐

🌸مدرس زبان ژاپنی🌸                                                    عروس سامورایی‌ها 😌 🇮🇷👩🏻💍🧑🏻🇯🇵 

عزیزم وقتتو با حرف زدن با این مردای کوته فکر تلف نکن 

امثال این مردها نفعشون در اینه که اعتماد به نفس زنا رو از بین ببرن تا با خیال راحت بتونن رفتار سلطه گر داشته باشن. 

اهمیتی نده. رشته ات خیلی هم خوبه.

در ضمن بعضی مردا از این روش تخریب اعتماد به نفس زنا یه جورایی در جهت مخ زنی استفاده می کنن فکر می کنن بتونن اعتماد به نفس یه زنو داغون کنن می تونن جذبش کنن!! کلا به اینا یه نیم نگاه هم نباید انداخت.

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.

دیوونه ای به خاطر حرف همچین آدمی خودتو در گیر کردی مگه ما مجبوریم خودمونو برا کسی ثابت کنیم .بی خیال بابا تو راه خودتو برو یکی تشویق می‌کنه یکی تخریب خودتو اذیت نکن

دلم دو قلو پسر میخواد🧒🧒
2706