2733
2734
عنوان

ازمایش سل فری کسی انجام داده بیمه قبول میکنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1036 بازدید | 33 پست
بله مطمعنم ، خود منو چی میگی 

ببخشید لطفا نگید چون انرژی منفی میگیرم  ممنون 😐😐

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ببخشید لطفا نگید چون انرژی منفی میگیرم  ممنون 😐😐

نه عزیزم انرژی منفی نمیدم خلاصه بگم به من گفتن بچت مشکل قلبی داره ،منم دوره افتادم تو بیمارستانا تمام بیمارستانای خصوصی  بیمارستان دی صارم ،مطب حنطووش زاده ، حتی بهم گفتن غیر فانونی سقطش کن از همین دکترا ،من توکل کردم به اون بالایی سقط نکردم ،حتی بهش فکرم نکردم ، 

2728

ببین من خیلی تو این دکترا آزمایشاو سونوهاشون چرخیدم ،دور برم بودن ، به من ثابت شده ،که دست خدا و ارادس بالاتر از این آزمایشا و سونو هاست ، توکل به اوت بالای اون هر چی بخواد همون میشه ،الان میریزن سرم ولی واقعیت همینه 

ببین من خیلی تو این دکترا آزمایشاو سونوهاشون چرخیدم ،دور برم بودن ، به من ثابت شده ،که دست خدا و ارا ...

ممنون اون که بله همه چی دست خداست این فقط یه دل خوش کنکه وگرنه ما چیکاره ایم😃😃

2738
سلام
اگر با دستور پزشک باشه از مکمل بندهای پاراکلینیکی و آزمایشات و جراحی های مجاز قابل پرداخت است

البته بستگی به بیمه تکمیلیتون هم داره و شاید توی قراردادتون تحت پوشش نباشه یک استعلام از شرکت بیمه گرتون بگیرید

کاربر آقا👨‍💼 من یک بیمه گرم، وظیفه من مشاوره و تهیه یک محصول مناسب برای آرامش خاطر شماست اینم تاپیک مشاوره ای بندهمشاور بیمه ای شما

مشهورارین دکتر شهرمون گفت بچت عقب مونده اس خیلی گریه کردم گفتم سقطش کنم شوهرم راصی نشد پول از سل فری و امینو نداشتم توکل به خدا کردم الان بچم پنج سالش تموم شده اصلا عقب مونده نیست بسیار باهوشه

عزیزم تو بارداری مونتہ لوکاست مصرف کردی مشکلی نداشتی؟ واسہ بچہ ھم مشکلی نبود؟

با افتخار میگم خادم مجازی حرم امام رضا ع ھستم مشھد زندگی نمیکنم اما با مسول ختم حرم در ارتباطم و ختمارو اینجا میزارم تا با دلایہ پاکتون بخونید و حاجت بگیرید و دلتون شاد شہ و اینطوری منم شادم لطفا برای من و ھمہ مریضا دعا کنید شفا بخایید واسہ بیمارا، بچہ بخایید واسہ منتظرا،پول بخایید واسہ ندارا، خونہ بخایید واسہ مستاجرا و خوشبختی بخایید برای ھمہ اول برای ھمہ بخایید از تہ دل، بہ خدا قسم خودش دعاتونو مستجاب میکنہ و بھترینارو بہ خودتون میدہ عزیزان ذکر و قرآن خوندن زندگی رو تغییر میدہ یہ تغییر قشنگ امتحان کنید ضرر نمیکنید من تجربہ دارم کہ میگم الھی ھر چی از خدا میخایین بھتون بدہ البتہ اگہ بہ صلاحتونہ و وقتش رسیدہ التماس دعا دوستایہ گلم
عزیزم تو بارداری مونتہ لوکاست مصرف کردی مشکلی نداشتی؟ واسہ بچہ ھم مشکلی نبود؟

سلام عزیزم یادم نیست مونته لوکاست چه داروییه اسم دیگشو بگو اشناست برام ولی یادم نمیاد برای چی بود

سلام عزیزم یادم نیست مونته لوکاست چه داروییه اسم دیگشو بگو اشناست برام ولی یادم نمیاد برای چی بود

ایرو کاست قرص برای حساسیت و نفس تنگی و آلرژیہ

با افتخار میگم خادم مجازی حرم امام رضا ع ھستم مشھد زندگی نمیکنم اما با مسول ختم حرم در ارتباطم و ختمارو اینجا میزارم تا با دلایہ پاکتون بخونید و حاجت بگیرید و دلتون شاد شہ و اینطوری منم شادم لطفا برای من و ھمہ مریضا دعا کنید شفا بخایید واسہ بیمارا، بچہ بخایید واسہ منتظرا،پول بخایید واسہ ندارا، خونہ بخایید واسہ مستاجرا و خوشبختی بخایید برای ھمہ اول برای ھمہ بخایید از تہ دل، بہ خدا قسم خودش دعاتونو مستجاب میکنہ و بھترینارو بہ خودتون میدہ عزیزان ذکر و قرآن خوندن زندگی رو تغییر میدہ یہ تغییر قشنگ امتحان کنید ضرر نمیکنید من تجربہ دارم کہ میگم الھی ھر چی از خدا میخایین بھتون بدہ البتہ اگہ بہ صلاحتونہ و وقتش رسیدہ التماس دعا دوستایہ گلم
2706