2737
2739
عنوان

پسره ی عوضی ابروی دختر مردم رو برد

| مشاهده متن کامل بحث + 3741 بازدید | 102 پست
پسرا ميتونن صد بار هم ازدواج كنن و جدا بشن اتفاقي هم نيفته، يه مادر و خاله و خواهر هم همراهشون باشه ...

حقیقت تلخ زندگی تو اینجا

من از نگاه کلاغی که رفت فهمیدم....که سرنوشت درختان باغمان تبر است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد دختر ناهار رو خورد ظرف ها رو شست دوباره رفتن تو اتاق تا غروب یدفعه زنگ در رو زدن پسر فهمید خواست ...

بعدش،؟🙄

میدونی یه مرحله هست بالاتر از تلاش کردن بهش میگن رها کردن، یه جایی تنها چاره ایی که برات میمونه رها کردنه.😉
2731

دختر رو دستش رو کشیدن بردن انقد هول شده بود کفش های مادرشوهرم رو پوشید رفت .نگو ادرس خونه مادرشوهرم رو اینطور پیدا کردن در مادر پسر رو شکستن مادر پسر رو بردن تهدید کردن بگو کجاست وگرنه دخترت رو همینطور میاریم تو شهر میچرخونیم

2738
بعد دختر ناهار رو خورد ظرف ها رو شست دوباره رفتن تو اتاق تا غروب یدفعه زنگ در رو زدن پسر فهمید خواست ...

خوب کاریش کردن چهارتا لگدم شما حواله اش میکردی

من از نگاه کلاغی که رفت فهمیدم....که سرنوشت درختان باغمان تبر است
دارم مینویسم دیگه مگه چن تا دست دارم

بیا بزن 😁😁😁😁😁😁😁

ناهید،هیچوقت فراموشت نمیکنم،خیلی بهم لطف کردی،به فکرم بودی،ازت ممنونم،لطفا منو حلال کن.این امضا فقط مال نسترن جون منه⁦❤️⁩⁦❤️⁩🥰🥰(و زهرا ست،زهرا منو کچل کرد،اصرار کرد مجبور شدم اسمشو بزارم تو امضام😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒)😂😂😂،نسترن جون،آبجی قشنگم:هرقدر رفاقت بکنم می ارزی/اظهار صداقت بکنم می ارزی/آنقدر عزیزی تو برایم ای دوست/صد بار که یادت بکنم می ارزی.⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
نمیدونم این دخترا چجور جرئت دارن فرار کنن  من تایم مدرسه تا خونه اگر 5 دقیقه دیر میشد 4 تا سکت ...

بعضی شهرا رسم دارن ... دختر رو فراری میدن بعدم با کلی داستان برمیگردن بدون مهریه و چیزی میرن سر زندگیشون

2706