2726
عنوان

چقدر جَو سایت غم انگیزه!😟

206 بازدید | 15 پست

دلم گرفت بابا🥺

سلام دوست جآنم حالا که داری این متن و می‌خونی میشه واسه این که زود به کسی از ته دل دوستش دارم برسم یه صلوات مهمونم کنی ؟ ✨ ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره بخدا  یا کسل کننده  شده  یا گریه

امضامو بخون بیچاره   چقد ینی  میتونی  بدبخت باشی دلم به حالت میسوزه 35 سالته مثل بچه 5 ساله میمونی  چقد حقیر میتونی باشی  بخاطر یه کاربری ماه  هاست خودتو به همراه دوستات  داری به این در اون در میزنی تا ابروی چن نفرو ببری     یه کاربری که هویتشم معلوم نیست اونم تو یه سایت  زنونه  ینی اینقد عضویتت اینجا   برات مهم بود که حاضری شکایت کنی  چه اتیشی بسوزونم  خاک تو سرت کنم شک دارم شاید 15 سالته  من  بخاطر یه سو تفاهم اون کارو کردم بعد که دیدم اشتباه شده ازت حلالیت خاستم حتی خاستم بازت کنن ولی تو بچه ننه ادم نیستی  برو شکایت کن  بگو پلیس فتااااااا  ابروی منو  تو ننیی سایت بردن من تو سایت بارداری با 35 سال سن عضو بودم کاربریمو ترکوندن شکایت دارم  اونجا خیلی جنتلمن بودم.تاپیک میزدم لایک زیادمیخورم  منو به عنوان یه جنتلمن تگ میکردن  بعدش کمکم داشتم رسم رسوم بارداریو یاد میگرفتم خلاصه دلم تنگ شده برای تاپیکام بهت نمیخندن؟ 
2728
برو تاپیک عروسیی های قدیمی منو بخون تا صب میخندی 😂😂😂

اره میرم حتما مرسی❤️

سلام دوست جآنم حالا که داری این متن و می‌خونی میشه واسه این که زود به کسی از ته دل دوستش دارم برسم یه صلوات مهمونم کنی ؟ ✨ ❤️
اره بخدا  یا کسل کننده  شده  یا گریه

یا خیانت

دقیقا 4 ساله اینجام اخیرا انقد گند شده که میخوام برم

اره انقد وقتی میام اذیت میشم که خیلی کم میام 

ولی ما شادیم  اها بیا وسی💃💃🕺🕺

اهاااااا قرررر قررر😂😂😂

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=4397979&slug=بیاید-از-عروسی-های-قدیمی-بگیم- ...

اوؤوو چه پر بازیدم شده

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=4397979&slug=بیاید-از-عروسی-های-قدیمی-بگیم- ...

ماهلیا انقدر این تاپیکت خوب بود که 🤣🤣🤣

سوگول رو یادته اون همیشه از این تاپیکا میزد

یک       عدد      ترکیده.                                  دوست دارم تا ابد😍😍❤️❤️
2706