2726

مگه می شه؟ من از روز اول همش باهاش حرف می زدم. احتمالا تو اینکه هنوز دوسالش نشده مثل بلبل حرف می زنه بی تاثیر نبوده!

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مگه می شه؟ من از روز اول همش باهاش حرف می زدم. احتمالا تو اینکه هنوز دوسالش نشده مثل بلبل حرف می زنه ...

اصلا اعصاب ندارم دختر اولم خیلی اذیتم میکنه تو کارا

فکر کنم افسردگی گرفتم

2728
اصلا اعصاب ندارم دختر اولم خیلی اذیتم میکنه تو کارا فکر کنم افسردگی گرفتم

آخی عزیزم با دوتا بچه سخته. براش شعر و ترانه و اینا بخون. همینطوری که کاراتو می کنی بلند بلند فکر کن. از روزت براش تعریف کن و...

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.
ممنون سعی میکنم. دندون درد دارم چندوقته بدجور

آخی عزیزم. برو دندون پزشک شاید بتونه یه کاری بکنه برات یا مسکنی چیزی که برای بارداری بد نباشه بهت بده. امیدوارم زود خوب شی. 

ممنون سعی میکنم. دندون درد دارم چندوقته بدجور

دندونت هر سمت که هست

توی گوش همون سمت(جلوی سوراخ گوشت)یه سیر بزرگ پوست بکن(بزرگ باشه که یوخ نره داخل)

بذار همونجا بمونه

روسری چیزی بپوش نیفته

درد اروم میکنه

اگر باز درد گرفت بعد مثلا نیم ساعت یا یه ساعت همون طرف سیر که به سمت سوراخ گوشته رو یه خراش بده

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون